Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçmiş bölümleri okurken 91654658479. kez tekrar edilen:''Korsan ittifaklarının ihanet ile sonuçlanması.'' hadisesine değinilmesi dikkatimi çekti. @Ölüm Cerrahı Law Sence Luffy'mi Law'a ihanet eder, yoksa Law'mı Luffy'e?

Manganın 19. Bölümünde Shanks ve Buggy hangi kutup daha soğuk diye kavga ediyor. Sonra 967. Bölümde bunun Oden gemideyken olduğunu görüyoruz.

19. bölümde bu kavgadan sonra meyve yiyor yanlışlıkla Buggy. 26 yıl önce yani. Oden varken kavga olduğuna göre.

Chapter 0'da ise korsanlar çağı başlamadan 3 yıl önce yani günümüzden 27 yıl önce yapılan Shiki ve Roger dövüşünde Shanks Buggy'ye ne kadar kesilirsen kesil ölmeyeceksin diyor.

Sanırım Oda kronolojik bir hata yaptı.

Ya bu arada Momo'yu Hz İsa gibi çarmıha germişler kıyamam. Sapık veletin teki ama yaşadıkları falan çok üzücü.

Hz İsa da bir arkadaşının ihanetinin ardından çarmıha geriliyordu sanki. Momo da dokuz kından birinin ihanetine uğradı zavallım. Buradan başka benzetmeler de kurulup like kasılabilir ama bir amaneden değilim uğraşamam. :(
Mesajdaki kötü niyeti görüyor, seni korsanfanın yüce adaletine bırakıyorum.

Şu Kaido ile zaman atlaması öncesi Teach arasında 100 gömlek fark var ama sen bilirsin.

Anlık KO. Güzel tabirler kazandırmışsınız mangaya. Fan dalaşının ürünü mü bu saçma meseleler. Ace'ın yenemediği adam Luffy'e kaptanım kaptanım çekiyor bunu mu konuşalım yani.
Seviye farkını nasıl ölçtün?

Yenemedi dediğin olaya bir daha bakmanı tavsiye ederim. O dövüşün ardından Jimbei uyurken, Ace bir de WB ile kapışıyor. Bu olayın Luffy'nin Kata'yı yenmesiyle pek farkı yok benim gözümde.

Seviye farkını nasıl ölçtün?

Yenemedi dediğin olaya bir daha bakmanı tavsiye ederim. O dövüşün ardından Jimbei uyurken, Ace bir de WB ile kapışıyor. Bu olayın Luffy'nin Kata'yı yenmesiyle pek farkı yok benim gözümde.
Seviye farkını ölçmek için. Teach'in Jet Piston ile inim inim inlemesi ve Kaido'nun G4 karşısında duruşunu kıyasladım. Çok da kolay oldu, inanır mısın. Bence sen de başarabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık