Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach konusunda desteklerim tabii ki.Yami Teach'in handikaplı,yaşlı,her tarafı yara bere dolu WB tarafından yaşadığı muameleyi biliyoruz ama :D YTeach'in yamili hali komutan rahatlıkla eder ama sağ kol bana göre etmez.6. seviye mahkumlardan çıksa çıksa komutan altı adamlar çıkar gibi geliyor bana.
Aynı WB'nin Akainu'ya yaptıkları da ortada. :bilmem: Komutanı ne seviyede gördüğünü bilmiyorum ama Magellan'ı, Dof'u komutan yapsan sırıtmazlar bana göre. Shiryu da Magellan seviyesi deniyordu. Bundan dolayı aralarında komutan seviyesi adam olmadığını sanmıyorum.

Luffy'nin oradaki darbesini diyorsun da Teach'in verdiği tepki gayet diğerlerininki ile kıyaslanabilir bir boyutta. Yüzü gözü bembeyaz olan adamın yüzü gözü kan oluyor tek vuruşla.

Gayet suratı endişeye bürünüyor Teach'in.
Aynen o hakisiz yumruk, Bisento darbesiyle, tüm vücudunun yanmasıyla, gura gurayı kafasına yemesiyle aynı seviyede. Bu çocuk boşuna taknik geliştiriyor, güçlenmeye çalışıyor demek ki. :/

Bak burada da Kizaru ikiye ayrılıyor. Demek ki Kizaru'da çöp, ya da Apoo'nun muazzam bir saldırı gücü var.

Aynen o hakisiz yumruk, Bisento darbesiyle, tüm vücudunun yanmasıyla, gura gurayı kafasına yemesiyle aynı seviyede. Bu çocuk boşuna taknik geliştiriyor, güçlenmeye çalışıyor demek ki. :/

Bak burada da Kizaru ikiye ayrılıyor. Demek ki Kizaru'da çöp, ya da Apoo'nun muazzam bir saldırı gücü var.
Hayır sen neye göre kıyasladın? Verilen tepkiye göre. Ben de Luffy'nin atağına verdiği tepkiyi attım. Luffy'den yediğe atağa sanki gülmüş gibi bir algı oluştu ben de senin mesajınla.

Hayır sen neye göre kıyasladın? Verilen tepkiye göre. Ben de Luffy'nin atağına verdiği tepkiyi attım. Luffy'den yediğe atağa sanki gülmüş gibi bir algı oluştu ben de senin mesajınla.
Hayır. O darbeden dolayı kıvranması üzerinden Teach hakkında güç tespiti yapılamayacağını söyledim o mesajda. Adam Bisentoya da aynı tepkiyi veriyor, gura gura darbelerine de, tüm vücudu yanınca da. Anlatmak istediğim buydu.

Seviye farkını ölçmek için. Teach'in Jet Piston ile inim inim inlemesi ve Kaido'nun G4 karşısında duruşunu kıyasladım. Çok da kolay oldu, inanır mısın. Bence sen de başarabilirsin.
İkisi aynı şey değil ki, Teach meyvesi yüzünden normalde alacağından daha fazla hasar alıyor. Fiziksel saldırılara karşı çok dezavantajlı konumda. Kaido'da ise böyle bir eksiklik yok.

Güzel açıklama. Zamanında kolunu salladı tek attı deniliyordu.:( Çok belliydi güçlü bir teknik olduğu.

Bu arada orayı yanlış çevirdiğini düşünüyorum. Tam gücüne ulaşmadığını değil de ciddileşmediğini yani tam gücünü göstermediğini söylüyor daha çok.
Peki sopanın sapı mı kairoseki yoksa ucu mu ? :hhh:Patlarsam bile önemli değil bunu yazmam gerekiyordu.:hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık