Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cannon mannon değil lan :d adamlar eksik ve yanlış bilgileri güncellemiş. wiki sözlükler daha cannon bunların yanında.
Bir yerde böyle bir yazı ile karşılaştım. Doğruluğu şüpheli geldiği için soruyorum niye hor görüyorsun beni :oleyo:
Oda conan demiş işte yaw. İnanmayan okumasın mangamı falan demiş....
@twei Bundan sonra manga okuduğunu görmeyeyim :at:
güncellenmiş abi canon olmuş!!
Aklıma belli bir zümre geldi ama neyse.
:hhh::hhh:

abi bundan sonra oda yazacakmış sende yazacakmışsın bende yazacakmışım. hepsi canon abi :eek:
Ben söylerim Oda not alır.Böyle delikanlıyım işte.
Elden ele dolaştırıp bir istek listesi hazırlıyoruz sonrasında Odaya postalıyoruz. Hemen Kartlarda yayınlanıyor. Oda-Sama iletti.:oleyo2:

merak ettiğim acaba kaidonun luffyi teklediği saldırıdan kata kaçabilir miydi ?
Bunu bende merak ediyorum ama daha çok kaçabilir miydi kısmı değilde dayanabilir miydi diye. Çünkü kaçmak çare değil tam olarak o anki duyguya ve bir çok etkene göre değişiyor. Şöyle bakarsak kata luffyi evirdi çevirdi dövdü luffy 2 vurdu tak kata gitti yani dayanıklılıkta sanki luffy daha yüksek gibi. Ama düşünüyorsun kata tek yiyor felan . hadi ordan diyorsun ...

Bunu bende merak ediyorum ama daha çok kaçabilir miydi kısmı değilde dayanabilir miydi diye. Çünkü kaçmak çare değil tam olarak o anki duyguya ve bir çok etkene göre değişiyor. Şöyle bakarsak kata luffyi evirdi çevirdi dövdü luffy 2 vurdu tak kata gitti yani dayanıklılıkta sanki luffy daha yüksek gibi. Ama düşünüyorsun kata tek yiyor felan . hadi ordan diyorsun ...
Valla dayanamazdı bence vursa..

Funduska

Teach akainu’nun meyvesini etkisizleştirse,akainu ortamdaki kendi yarattığı lavdan etkilenir mi ?

Abi garip bir şekilde Denizcilere ve Dünya Hükümetine karşı sempati besliyorum. Yanı aslında oluşum olarak güzel bir sistem var. Ülkeler oluşuma katılarak ittifak ve Ticaret yapıyor ayni zamanda oluşumun askeri gücü Denizcilerin korumasını sağlıyor, dört yılda bir bir araya gelip Dünya Siyasetini tartışıyorlar ve Asiller toplantıya bile katılmıyor. Heryeri birleştiren köprü projeleri olsun, ırkçılığı önlemek için Balıkadamlar ile siyasî bağlantı olsun oluşum güzel bence. Tek sıkıntı malesef Kutsal Ejderler onlar olamasa tamamdı bu iş. Hükümet düşecekse kişiler düşsün organizasyon daimi kalsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık