Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach acaba WB bir organını mı yedi de gura gura no miyi kazandı ben BM arcını çok net takip etmedim annesini yediğini falan sonradan öğrendim teachte mi aynı şekil yaptı acaba dedirtti

Cengiz'in Kaidu diye bir büyük torunu var. Moğolları temsil ediyor diyebiliriz.
https://en.wikipedia.org/wiki/Kaidu
Belli zaten ordan ona gönderme yapıyor işte direk cengiz han diyemez ama bu kaidonun memleket neresi o zaman?

D. ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Alakalı olsaydı Ace irade ve potansiyel açısından daha tehlikeli olurdu. Roger'in oğlu (KK).
Asıl önemli olan soru Shanks Teach'ten o yarayı ne zaman aldı? Yüksek ihtimal WB korsanlarında meyvesiz iken aldı. Yani meyvesiz bir Teach ile dövüşme zamanı gelmeyen Ace var ortada. Bu da Teach'in meyvesiz çok güçlü olduğunu ama Shanks kadar güçlü olmadığını gösteriyor.
Zaten ace’in D olması yüzünden shanks bu olayı tehlikeli buldu bence. Ace rogerin son kanı ve shanks doğal olarak teach tarafından onu korumak istiyor. Ace kaybeder veya kazanır bunu shanks bilemez. Ace’in %10 kaybetme oranı olsa bile shanks onu teach tarafından korumaya çalışır çünkü shanks büyük ihtimal teachi tanıyor ve ace kaybederse neler yaşanacağını da az çok biliyordur. Teachin anormal bir yapıya ve vücuda sahip olduğu açıklandı zaten
o yüzden meyvesiz de güçlüdür her türlü.

Shanks, teach'in D olduğunu bilmeyebilir. Yanlış hatırlamıyorsam adamın ödül posteri yoktu. Teach, sizinle dövüşmek için henüz erken diyor. Tayfa olarak yani. Üstelik şöyle bir şey var. Shanks wb yi uyarmaya gittiğinde teach in yediği meyveden habersiz. Herif shanks ın bildiği haliyle de güçlü. Bu yüzden kendisi şu an en güçlü yonkou bile olsa bu beni şaşırtmaz. Adam çaylak değil çünkü. Dünyanın en iyi üç meyvesinden ikisi adamın elinde. Üstelik yaş olarak kırklı yaşlarda. Yani ne yaş dezavantajı var ne sağlık. Şu an gördüğümüz kadarıyla tek eksiği var o da wb bahsettiği kendine fazla güvenme. Onun dışında teach in en güçlü olmasının önünde bir engel görmüyorum. Şu an sadece Kaido meselesi var onu da yakında anlayacağımızı düşünüyorum
Bana göre de teach en güçlü olacak ama 2 sene içinde meyve sahibi olunsa bile en güçlü olmak kolay değil. İnan bana shanksin birçok şeyden haberi var :) adam kahin gibi dolaşıyor ortalıkta. Kaido’yu durduruyor wb ye bulaşmasın diye gidiyor wb yi uyarıyor sonra gorosei ile buluşuyor falan şimdi bu adamın teachin D olmadığını bilmezse çok garip olur.

Bana göre de teach en güçlü olacak ama 2 sene içinde meyve sahibi olunsa bile en güçlü olmak kolay değil. İnan bana shanksin birçok şeyden haberi var :) adam kahin gibi dolaşıyor ortalıkta. Kaido’yu durduruyor wb ye bulaşmasın diye gidiyor wb yi uyarıyor sonra gorosei ile buluşuyor falan şimdi bu adamın teachin D olmadığını bilmezse çok garip olur.
Bilemiyorum olabilir shanks ın serideki asıl rolünü gördüğümüz zaman daha iyi anlarız bir şeyleri. Bir de sen istediğin kadar güçlü ol tayfa ve organizasyon zayıf oldu mu işler zor. Kaido ve mom bu konuda iyi kasmışlar. Teach in neler yaptığını göreceğiz yakında diye umuyorum

@CoolAnd1 emin değilim ama göçebe hayat yaşayan toplumlar bunlar. Birbirlerine karışmış olma ihtimalleri var. Bir de Kaidou özelinde değil ama genel olarak Türk isimleri görebiliriz. Mete(motun) - Attila gibi

@CoolAnd1 emin değilim ama göçebe hayat yaşayan toplumlar bunlar. Birbirlerine karışmış olma ihtimalleri var. Bir de Kaidou özelinde değil ama genel olarak Türk isimleri görebiliriz. Mete(motun) - Attila gibi
Türkistan'ı yönetmiş. Ögeday'ın torunu. Bu meşhur Noyanla da ilişkisi var.Ama Noyan bundan büyük çok da mühim bir kişilik değilmiş Kaidu.

Şu Ace romanındaki One Piece mangasında zaten bahsedilen şeylerden tekrar bahsederek kendini hikayeye çengel iğneyle tutturma çabası çok dandik değil miydi :S

Karasakal'ın olayını bilmesek tamamda adam yıllarca kendini karanlık meyvesi için gizlemiş, meyve bulunduğu anda Wb tayfasından birini öldürüyor sonra kendi tayfasını bir araya getirip impel down da adam topluyor, 2. meyveyi elde etmek için MF ye geliyor bunlar gelişmekte olan bir adamın yapacağı işler mi hayır gücüne güç katan birisinin hamleleri, hayatını planlamış ve güçlü biri. Shanks konusunda da nasıl olduğunu bilmiyoruz yazmışsın, bilmeye gerek var mı shanks kendisi söylüyor bu yarayı dikkatsizlikten falan almadım diye gücüne vurgu yapıyor ve sen bunu gelişme sayıp shiryu ile eş değer tutmaya çalışıyorsun ne desek boş olacak sanırım. Evet Türk ve yabancı forumlarda binlerce kez yazıldığı gibi biz de yazalım shiryu mihawk ı öldürür ve zoro ondan alır ünvanı haklısın BB gelişen bir karakter shiryu da gelişiyor fakat hali hazırda shiryu dan daha genç , Dünyanın en iyi kılıç ustası Mihawk Shiryu gibi genç yiğit ve potansiyeli yüksek birinin gelişimine ayak uyduramaz ve ölmek için gün sayıyor. Böyle düşününce çok mantıklı hata etmişiz evet zoro mihawk'ı öldüren shiryu'dan alır.:alkis::alkis::alkis:
Ben oraya serinin ileriki bölümlerinde görebileceğimiz bir olayı "tahmin" olarak yazmışım. Sen kalkmışsın buna karşı çıkmak için belirsiz olaylar hakkında "kesin hüküm" veriyorsun. Bir de "ne desek boş" demişsin. Devam et böyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık