Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Millennium Wizard geçenlerde Reverse Mountain ya da Mary Geoise'nin nasıl oluşturduğunu tartışıyordunuz. Sen galiba deniz dibine magma salmışlardır, o şekilde oluşmuş olabilir demiştin. Sana kanıt buldum :D Burda konuşurlarken normal bir adanın oluşma sürecinden bahsetmişler. Peki, ya elinde magma meyvesi varsa ve bu süreci hızlandırabilirsen?

@Millennium Wizard geçenlerde Reverse Mountain ya da Mary Geoise'nin nasıl oluşturduğunu tartışıyordunuz. Sen galiba deniz dibine magma salmışlardır, o şekilde oluşmuş olabilir demiştin. Sana kanıt buldum :D Burda konuşurlarken normal bir adanın oluşma sürecinden bahsetmişler. Peki, ya elinde magma meyvesi varsa ve bu süreci hızlandırabilirsen?

Mangada var diye söylememiştim onu tüm kara parçalarının kökeni sonuçta magma tabakasıdır.Meyveyi uyandırıyorlarsa ufak bir bölge için belirli bir sürede kullanıyorlardır belki işin içine biraz da fantazi katarsak manga bu sonuçta.

Ece aslında final boss ve çok ayıp şeyler yapıyor (hırsızlık gasp yan kesicilik) neyse roger denk gelmiş ama inanamamış gözlerine O NE ya demiş ayıp ayıp bak 155i ararım demiş Pİİİİ ECE sana demiş hiç utanmadan kalmadı bu insanlarda diye çıkışmış eceye ama ece durmuyor ece şaşırmış en son bakmış olmuyor salmış herkesi denize şu kızı bulun adam edin diye :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık