Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Historia Tamam odanın hata yaptığında anlaştık demek ki.Ayrıca Shanks hain falan değil elbette. Her yerde söylediğim gibi hükümetle görüşmesinin sebebi Karasak'ı durduracak gücünün olmayışı veya kendi varıyla yoğuyla saldırırsa hükümetin arada onu da indireceği. O yüzden Hükümet ile görüşüp Karasakal'ın indirilmesi gerektiğini savunuyor. Zamanında Oyaji'yi uyardığı gibi.
Shanks ın hain olmadığına inanmak isteyen biri olarak soruyorum. Sizce shirahoshi'nin fotoğrafı diğer üçünün posterinin içinde ne arıyor? Bu kız vivi gibi halkını sırtlayan parlayan biri değil yani geriye tek olasılık antik silah oluşu kalıyor. Bu herifler shirahoshi'nin antik silah olduğunu nereden ve nasıl öğrendi?

Bu herifler shirahoshi'nin antik silah olduğunu nereden ve nasıl öğrendi?
Çamur adamı unuttun mu? Ayrıca Shanks ile bir bağlantısı yok bu konunun.Ayrıca geçmişte silahsa yine silah olması şaşırtıcı olmaz. Babası da ortadaki bir kehanetten dolayı biliyor silah olduğunu.

Böyle diyeceğin aklıma sonradan geldi , güncelledim yorumumu.
Poseidon sadece denizkızlarında oluyorsa o ihtimal var. Ama bu ihtimali neden şimdi düşünsünler? Pekala gidip kızı alabilirlerdi. Zamanlama fazla uygun duruyor bence. Dahası Im'ın arkasındaki kişinin herhangi biri olma ihtimali çok düşük. Arkasındaki Saberi de unutmamak lazım. Bir işler çeviriyor o kesin. Niyetini de yakında anlarız inşallah

@arcadia Beleşe kucaklarına kadar geldi işte daha niye uğraşsınlar :D Hem bu planlar yüzünden çağırmış da olabilirler. Ayrıca İm'in tarihi bilme olasılığı çok yüksek .Asıl konu bana göre Shanks neden sürekli Karasakal'ı durdurmak için uğraşıyor. Tabi onun hakkında konuştuysa.

@arcadia Beleşe kucaklarına kadar geldi işte daha niye uğraşsınlar :D Hem bu planlar yüzünden çağırmış da olabilirler. Ayrıca İm'in tarihi bilme olasılığı çok yüksek .
Olur mu yahu hangi mal öyle bir risk alır? Ya bunlar gelene kadar balık adamlar savaş açarsa? Bu herifler en özel meyveleri toplayıp amirallerine yediriyor, buldukları ilk tehlike arz eden şeyi ortadan kaldırıyor. Kel adam diyor ya temizlik yapmak zorundayız diye, etrafta luffy teach Robin shirahoshi vivi momonosuke gibi çok tehlikeli isimler var. Ki momo hariç hepsini de biliyorlar. Bu işin o kadar basit olacağını düşünmüyorum açıkçası

Bana kalırsa da o faktör önemli değil fakat verdiğin örnek biraz havada kalıyor bana kalırsa. Zaten o yüzden böyle bir cevap attım. Shanks'ın koluyla bu işin bir ilgisi yok. :(
Örneğin neresi uymuyor? Ben de cevap yazdım senin cevabına, havada kalan yer neresi?

"BB'yi attığı çizikten dolayı güçlü görmek" ve "deniz kralını kopardığı koldan dolayı güçlü görmek" arasındaki bağlantıyı nasıl kuramadın?

Örneğin neresi uymuyor? Ben de cevap yazdım senin cevabına, havada kalan yer neresi?

"BB'yi attığı çizikten dolayı güçlü görmek" ve "deniz kralını kopardığı koldan dolayı güçlü görmek" arasındaki bağlantıyı nasıl kuramadın?
Sen arasında nasıl bir bağ görüyorsun ki? Deniz kralı muhabbeti dramatize edilmiş bir sahne tamamen. Güçle hiçbir alakası yok. Diğer yandan BB'nin bıraktığı yara izinden Shanks gerek romanda Ace'e gerek WB'ye bahsetmiş. Üstelik tayfa üyelerinin söylediğine göre yara izinden nadiren konuşurmuş. Bunlar apaçık farklı şeyler.

Sen arasında nasıl bir bağ görüyorsun ki? Deniz kralı muhabbeti dramatize edilmiş bir sahne tamamen. Güçle hiçbir alakası yok. Diğer yandan BB'nin bıraktığı yara izinden Shanks gerek romanda Ace'e gerek WB'ye bahsetmiş. Üstelik tayfa üyelerinin söylediğine göre yara izinden nadiren konuşurmuş. Bunlar apaçık farklı şeyler.
Romanı okumadım bahsettiğin yerler kolayındaysa atar mısın bakayım. Yorum yapacaktım da neyse okumadan yapmıyım :)

Örnek hususunda havada kalan yeri yazmadın hala. Ben örnekte BB güçsüzdü demedim, sen konuyu oraya çekince güçsüz olduğu yönündeki düşüncemi de söyledim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık