Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayal edilen :

Adım yamato Kaidonun oğluyum, sen Luffy asla babama yaklaşamayacaksın çünkü onu ben indireceğim ben Korsankral olacak adamım.

Gerçekte olan :

Adım yamato Kaidonun kızıyım benimle ol babamdan nefret ediyorum onu indirelim lütfen pls. Ayrıca oden hayranıyım <33

Hayal edilen :

Adım yamato Kaidonun oğluyum, sen Luffy asla babama yaklaşamayacaksın çünkü onu ben indireceğim ben Korsankral olacak adamım.

Gerçekte olan :

Adım yamato Kaidonun kızıyım benimle ol babamdan nefret ediyorum onu indirelim lütfen pls. Ayrıca oden hayranıyım <33
Babası ilk tanıtıldığı gibi çıksa tamam derdim sana ama ne hale geldiğini biliyorsun haliyle babası yerine Oden'i seçmesi çok normal :bilmem:

Hayal edilen :

Gerçekte olan :

Gerçek bir rezalet. Oda 5 yaş seviyesi manga yazarına dönüştü resmen.

Hayal edilen :

Gerçekte olan :

Bu tarzda yazarsan serinin her yerini kötü gösterebilirsin.

Hayal Edilen: Bizimkiler Enies Lobby'yi yıkınca Hükümet peşlerine düşer, gittikleri hiçbir adada rahat nefes alamazlar.

Gerçekte Olan: Ellerini kollarını sallayarak Sabaody'ye gelirler ve Denizcilerin olaya dahil olmasındaki tek sebep ise Kutsal Ejderler'den birinin yumruk yemesidir.

Hayal edilen :

Gerçekte olan :

Yazdıkların doğru da Kappa nın da yazdığı gibi açık ararsak seriyi okumanın anlamı kalmıyor.Belli başlı karakter ve konuya odaklan gerisini görmezden gel ben öyle yapıyorum.

• Like
Tepkiler: Tyr
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık