Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamato olayi mantikli aciklanmis ama zincirlenme olayi haric. Bence tamamen idolune benzemek icin aksesuar gibi takmistir, kaido ziyafete cagirtiyor bulamiyorlar adami, kacmis falan demiyorlar. Luffy'yi beklemesi ve gelecegini bilmesi muamma. Gazeteden falan ogrenilecek bir bilgi degil bu.

Jackin zoro kid ve killeri bana birakin demesi anormal degil cunku zekasiyla gucu ters orantili bir arkadas kendisi, amirallerin oldugu gemiye saldirmasindan belli. Dayagini yer oturur kenara oyle bir eslesme olursa.

Bigmomin adaya gelis amaci hasir sapkalari yok etmek oldugundan bodoslama saldirmasi da normal.

Who is whonun yamato ve luffynin pesine dusmesi de normal

Sasakinin denjironun peşine düşmesi de normal

One piece'i yillardir takip eden biri olarak bu kadar normalin bir arada olmasi hic hic de normal degil diye dusunuyorum.

Yamato olayi mantikli aciklanmis ama zincirlenme olayi haric. Bence tamamen idolune benzemek icin aksesuar gibi takmistir, kaido ziyafete cagirtiyor bulamiyorlar adami, kacmis falan demiyorlar. Luffy'yi beklemesi ve gelecegini bilmesi muamma. Gazeteden falan ogrenilecek bir bilgi degil bu.

Jackin zoro kid ve killeri bana birakin demesi anormal degil cunku zekasiyla gucu ters orantili bir arkadas kendisi, amirallerin oldugu gemiye saldirmasindan belli. Dayagini yer oturur kenara oyle bir eslesme olursa.

Bigmomin adaya gelis amaci hasir sapkalari yok etmek oldugundan bodoslama saldirmasi da normal.

Who is whonun yamato ve luffynin pesine dusmesi de normal

Sasakinin denjironun peşine düşmesi de normal

One piece'i yillardir takip eden biri olarak bu kadar normalin bir arada olmasi hic hic de normal degil diye dusunuyorum.
Zincir olayını güzel yakalamışsın fakat Jack aptal değil.Kaido sarhoşken bölgeye gelmesi Jackin bu konuda akıl yürütmesi zekasıni göstermişti Oda.Donanma gemisine saldırması Queen King ve Kaido'dan korkmasından dolayı

Jack yürüyen tank ya.Adamı gelen geçen kesiyor ama işlemiyor herife Zunesha denizin dibine göndererek durdurabildi.
Aynen üstüne Orochi' de sayılır buna. Adam korkak olabilir ama meyve sağlam meyve. Kılıçta kullanıyor o kadar boş beleş çıkmayacak bence. Herkes gömüyor Orochi' yi ama Ceasar Clown da öyleydi ne kadar uğraştırdı bizimkileri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık