Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tek Shishi Sonson'a bakıyor Jack ve bu konu da ciddiyim. Enmalı Zoro Jack'e tek atar.
Zoro hep tek vuruşla bitiriyor zaten. Öncesi saçma sapan kılıç vuruşturmalar zaten.
Jack'i kestikten sonra Orochi'nin 9 başını tek tek kesmesini isterim açıkçası :D ama Jack'ten sonra ne kadar ayakta durabilir ? Jack baya sağlam bir ağabeyimiz.

Zoro'nun jack'le eşleşmesiyle ilgili oda'nın bir sürü forshadowing'i var. Ama adam tam kılıç kullanmıyor. O yüzden who vs zoro daha hoş olur.

Zoro'nun jack'le eşleşmesiyle ilgili oda'nın bir sürü forshadowing'i (doğru yazamadım) var. Ama adam tam kılıç kullanmıyor. O yüzden who vs zoro daha hoş olur.
Who'yu Queen aradan çıkaracak bence. Queen aradan çıkarmasa bile Sasaki ve Who neredeyse denk adamlar Sasaki ve Denjiro da hemen hemen aynı (Konuşmalarından ben öyle anladım.) yani Who kınlardan biri ile karşılaşır diye düşünüyorum. Kappa vs Who...

Who'yu Queen aradan çıkaracak bence.
Who yıkımcı olmak isteyen biri. Kolay kolay aradan çıkmaz. Ama birbirlerini götürmeleri olası. Gerçi zaten bm korsanları savaşta olmayacak. P1 ve ulti'de paket olmusken daha fazla rakip elemek gereksiz bence. Bm'ı da bir şekilde aradan çıkarsa eşleşmeler dengeli olur gibi.

Who yıkımcı olmak isteyen biri. Kolay kolay aradan çıkmaz. Ama birbirlerini götürmeleri olası. Gerçi zaten bm korsanları savaşta olmayacak. P1 ve ulti'de paket olmusken daha fazla rakip elemek gereksiz bence. Bm'ı da bir şekilde aradan çıkarsa eşleşmeler dengeli olur gibi.
Neden BM aradan çıksın ki ? Aradan çıkacaksa neden adaya geldi ?

"Bir gün onları yeneceğim diyip duramam.Donanma amirali ise nolmuş? Niye kaçayım ki? Donanma amiralleri,yonkou. Hepsini yeneceğim. Çünkü bir Korsanlar Kralı böyle yapar!"
Monkey D. Luffy - Bölüm: 743

üst tarafı direkt kopyaladım :D

Zoro hep tek vuruşla bitiriyor zaten. Öncesi saçma sapan kılıç vuruşturmalar zaten.
Jack'i kestikten sonra Orochi'nin 9 başını tek tek kesmesini isterim açıkçası :D ama Jack'ten sonra ne kadar ayakta durabilir ? Jack baya sağlam bir ağabeyimiz.
Yani bir çok defa kesme girişiminde bulunacaktır ardından tonla dayak yiyecektir en sonunda ufak bir dokunuşla Zoro yıprattığı rakibine tek atar diye düşünüyorum. :D Orochi'yi 9 kından birisi alabilir. Spandam gibi bir şey bekliyorum ben o çapsızdan.

Neden BM aradan çıksın ki ? Aradan çıkacaksa neden adaya geldi ?

"Bir gün onları yeneceğim diyip duramam.Donanma amirali ise nolmuş? Niye kaçayım ki? Donanma amiralleri,yonkou. Hepsini yeneceğim. Çünkü bir Korsanlar Kralı böyle yapar!"
Monkey D. Luffy - Bölüm: 743

üst tarafı direkt kopyaladım :D
Reis gelsinler de bir zahmet teker teker olsun. :D
Yani bir çok defa kesme girişiminde bulunacaktır ardından tonla dayak yiyecektir en sonunda ufak bir dokunuşla Zoro yıprattığı rakibine tek atar diye düşünüyorum. :D Orochi'yi 9 kından birisi alabilir. Spandam gibi bir şey bekliyorum ben o çapsızdan.
Şu orochi'yi millet nasıl 9 kın ile rakip görüyor anlamıyorum. Kiku bile bunu yoldan geçerken alır. Adam öyle bir loser.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık