Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Samimi olmak gerekirse Peros'un 700m ettiği bir evrende Katakuri'ye 1.057m ödül gerçekten az. Bu herifin 1.247m falan olması lazımdı.

Hay Allah yav.

Arc sonu her şey rayına oturacak. Şu anki ödüller güncellikten çok uzak. Jimbe +800 olur misal en kötü.

Ödül konusuna bir şey diyemem. Fakat Queen-King kapışmalarına o kadar aldanma derim. Zoro-Sanji arasındaki klasik muhabbet gibi olabilir bunların ilişkisi. Bu önemli değil. Zoro ve Sanji arasında devasa bir güç farkı var ve King de bir sağ kol olarak özel tasarlanmış bir karakter olsa gerek. Hiçbir sol kol, bir sağ kol kadar özel değil bu seride.
Perosu niye harcıyon ki. Allahtan meyvesi mr3e benziyor :(

Her tayfada böyle olacak diye bir şey yok yalnız.Shanks'ın tayfasında atıyorum Roo Yasopp'a Queen'in Jack'e yaptığı gibi yapamaz bence.Karakteri falan geçip sadece güç olarak bakarsak.Queen Jack'ten bariz daha güçlü bir eleman iken Roo belki de birazcık daha güçlüdür Yasopp'tan.Sağ kol farklı olmalı diyorsun ama King'i Queen ile beraber tanıtıyor Oda.Bir de Kata'nın tanıtımına bak.Bildiğin diğerlerinden daha farklı seviyede olduğu hem belli oluyor hem belli ediliyor.Diğer tarafta Queen'in ödülü,King'in meyvesi daha önce açıklanıyor.Adamların her olayı kafa kafaya gibi duruyor.Bu Bm tayfasında böyle değil.Muhtemelen hiçbir yonko tayfasında böyle değil Kaido tarafı hariç.Atışmalara olabilir öyle falan diyebilirsin ama King böyle alttan alacak bir tipe gram benzemiyor.Bariz bir şekilde Queen'in bu adama yakın ama daha güçsüz olma durumu var bana kalırsa.
Shanks'ın tayfasında dediğin şeyler olabilir. Fakat bu 2. ve 3. adam arasında çok bir seviye farkı olmadığını gösterir. Kaido'nun tayfasında 2. ve 3. adam arasında seviye farkı olması King ve Queen arasındaki güç ilişkisini açıklamaz.

Neyse ben bir şey demiyorum. King konuşsun bu saatten sonra :)

Perosu niye harcıyon ki. Allahtan meyvesi mr3e benziyor :(
Çünkü Peros, Amande'ye bile yenilme ihtimali olan bir karakter :(

Shanks'ın tayfasında dediğin şeyler olabilir. Fakat bu 2. ve 3. adam arasında çok bir seviye farkı olmadığını gösterir. Kaido'nun tayfasında 2. ve 3. adam arasında seviye farkı olması King ve Queen arasındaki güç ilişkisini açıklamaz.

Bence açıklar da görürüz onu.Perospero Amande'ye tek atar bu arada.Peros'un Snack'ten bile güçlü olma ihtimali var.Tayfadaki en güçlü 5.adam en kötü ihtimalle Perospero.Tamago'dan güçlü adamı meyve kullanmadan yere indiriyor kendisi.Brook ve Chopper'a ne yaptığını zaten söylemeye gerek yok.

Tamago ile aynı seviyeli pedro"yu rahatça yere serdi. O kadar da güçsüz değil.

Reyiz bunu tam olarak nereden biliyoruz?
Ve Shanks herkese böyle sonradan sıçrama mı yapmış? Yine Merdivenleri hızlımı tırmanmış yani. O zaman helal olsun. Bir anda herkesi geçmiş.
Haki konusunda üstün yetenekliyse olmayacak şey değil.Üstün bir fiziksel gücü var diyebilir miyiz Kaido,Linlin gibi.Meyvesi de yok.Akla en yatkın teori hakisiyle sonradan geçtiği Wb de bu tip şeyler söylüyor onun gemisinde yaptıkları konuşmalarda, balık mevzusuna değinmek istemiyorum zaten.Bunda itiraz edilecek bir şey yok bence hatta benim gözümde diğerlerinden daha değerli yapıyor onu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık