Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir imparator derken? Daha yeni İmparator İttifakı bilgisi geldi bu arkadaşlara. Hangisini hangmiz alalım muhabbeti yapıyorlardır.
Luffy de Kid'de ben Kaidou'yu alacağım sen Linlin'i al diyordur, Law garibim de ben poşet miyim lan beni de sayın falan diyordur herhalde.
Onu diyorum işte bunlar kendi aralarında yonko pay ettiklerine göre en azından birine tek dalmayı planlıyorlar. Arkadaş az had bilin ya. Şunun olmasını bekleyen adamlar da Zoro - Sanji ne zaman gelişecek diye sağ kol aldırıyorlar *******. İnsanlar tehlikenin farkında değil bakın yemin ediyorum FT'den beter muamele görme ihtimali var OP'un. Aylardır söylüyorum. Hikaye, evren, karakterler bir yere kadar. Gerçi boşa sallıyoruz şu an Oda'nın Kata vssini bile bitiriş şekli malum. Yedirmez öyle yonkoları ve adamlarını kolay kolay

Bizimkiler sanıyorum bir manga karakteri olduğunun ve hikayenin gidişatının onların lehine olacağının bilincinde. Nasıl olsa iyiler kazanacak diyorlar herhalde. Bu yersiz özgüvenin ve hadsizliğin başka açıklaması olamaz. Bir YONKO'ya tek dalmak ve fişini çekmek için tartışıyor olmaları, Sanji'nin King'e dayılanması falan lan siz hayırdır ya. Spoiler gerçekse diye yazıyorum, Zoro - Sanji kim bir yonko sağ kolunu sololamak kim *******. Luffy, Law, Kid kim bir yonkonun işini tek başına bitirmek kim anasını satayım. Güldük, eğlendik yeter. Şu tarz senaryoları fake olsa bile düşünmek rahatsız ediyor.
Sanji vs. King gercek değil.

Onu diyorum işte bunlar kendi aralarında yonko pay ettiklerine göre en azından birine tek dalmayı planlıyorlar. Arkadaş az had bilin ya. Şunun olmasını bekleyen adamlar da Zoro - Sanji ne zaman gelişecek diye sağ kol aldırıyorlar *******. İnsanlar tehlikenin farkında değil bakın yemin ediyorum FT'den beter muamele görme ihtimali var OP'un. Aylardır söylüyorum. Hikaye, evren, karakterler bir yere kadar. Gerçi boşa sallıyoruz şu an Oda'nın Kata vssini bile bitiriş şekli malum. Yedirmez öyle yonkoları ve adamlarını kolay kolay
Bende en önemli yerlere gelene kadar 1000 sayı harcamış olsam bende bu arkadaşlara tek daldırtıp aldırırdım sanırım.Başka çarem olmazdı çünkü 1000 sayı daha mı çizeceğim ? Biraz da böyle düşün. :D Seri öyle bir noktada şu an.

Odanın geçmişe gönderme yapma takıntısı işte. Shabondy'ye gönderme yapıcam diye yazdığı saçma diyaloglar, bunlara bu kadar takılmaya değmez. Yoksa değil tek dalmak, 1 imparatora karşı muhtemelen luffy, law, kidd, drake, zoro, sanji, killer, marco yarınlar yokmuşçasına, danaya girer gibi girecekler... Zaten anladığım kadarıyla tam spoiler bile değilmiş bu. Bunun üstünden büyük konuşmaya değmez. Ama güzel oldu forumdaki ölü toprağını attı :flaugh:

Saçma handikaplar olur da öyle gazlı power uplı yedirme OP'ta kolay kolay olmaz. O yönden rahatız. Saçma handikapları bu arc zorlamazsa sevineceğiz.

Bende en önemli yerlere gelene kadar 1000 sayı harcamış olsam bende bu arkadaşlara tek daldırtıp aldırırdım sanırım.Başka çarem olmazdı çünkü 1000 sayı daha mı çizeceğim ? Biraz da böyle düşün. :D Seri öyle bir noktada şu an.
Bi zaman atlaması daha yapsın, bu zor değildi ama yazın yediğin hurmalar kışın canını yakar hesabı, toparlamakta zorlanırsın böyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık