Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizimkiler sanıyorum bir manga karakteri olduğunun ve hikayenin gidişatının onların lehine olacağının bilincinde. Nasıl olsa iyiler kazanacak diyorlar herhalde. Bu yersiz özgüvenin ve hadsizliğin başka açıklaması olamaz. Bir YONKO'ya tek dalmak ve fişini çekmek için tartışıyor olmaları, Sanji'nin King'e dayılanması falan lan siz hayırdır ya. Spoiler gerçekse diye yazıyorum, Zoro - Sanji kim bir yonko sağ kolunu sololamak kim *******. Luffy, Law, Kid kim bir yonkonun işini tek başına bitirmek kim anasını satayım. Güldük, eğlendik yeter. Şu tarz senaryoları fake olsa bile düşünmek rahatsız ediyor.

Law Dof'u alamadı ama counter shock ve gear 4 bittiğinde onu koruyan dövüşçüler olmasa Luffy de alamayacaktı. O halde gidip Trebol'ü de yedi herif.

Üstelik o zamandan bu zamana Luffy ne kadar güçlendi görüyorsunuz. Law Dressrosa'daki gibi mi kalacak zannediyorsunuz?

Peşimizde yonko var diye sayıklayıp duran adam bu. Law'ı sadece teleport cihazı gibi kullanacaklar zannediyorsanız yanılıyorsunuz.

Bir de atışmaları var. Bana da dokundu bu ve Law orada sırıtıyor. Ama Law oradaysa ve Luffy ile Kid'in arasına koyuyorsa mangaka onları, hala Law'ı diğer bazı arkadaşlarla kıyaslayıp o arkadaşlardan daha güçsüz görmek pek olmuyor sanki.:rolleyes:

Sanji geçer Law'ı bu arc diyen gördüm ben, yok Bepo geçer Law'ı kaptan da Bepo olur. :artiz:

3 gtü boklu çaylakda ben tek başıma halledecem diye tripleremi giriyorlar...Biri tek yedi,birinin kendisine ve tayfasına tecavüz ettiler öteki daha Dof tarafından poşet olup mızladı o kadar.Ne ara adam olmuşlarda 2 yonkouya aynı anda dalmalarına rağmen böyle triplere giriyorlar :artiz:

Saçma bir mantık bu. Karakterler sürekli gelişim halinde ve hedefleri var. Bak Law özelinde de konuşmuyorum.
Kardeş ortada saçma bir düşünce yok, varsa da bu benim söylediklerim değil.

Bir kere Law profilindeki bir adama uygun bir davranış değil, imparatora tek başına dalacağını hayal etmek. Adam plan program yapmadan tuvaletini bile yapmıyor, bu derece hassas düşünen bir adamın imparatora tek başına dalacağını ima eden fütursuzca sözler sarf etmesi kadar saçma ne olabilir?

Güçlenmesi gelişmesi falan bunlar başka şeyler, her ne kadar güçlenmiş olsa dahi şu sözleri sarf edecek kalibrede bir adam değil Law. Her ne olduysa iki sayıda adamın imparator olası geldi!

Bir YONKO'ya tek dalmak ve fişini çekmek için tartışıyor olmaları,
Bir imparator derken? Daha yeni İmparator İttifakı bilgisi geldi bu arkadaşlara. Hangisini hangmiz alalım muhabbeti yapıyorlardır.
Luffy de Kid'de ben Kaidou'yu alacağım sen Linlin'i al diyordur, Law garibim de ben poşet miyim lan beni de sayın falan diyordur herhalde.

Law Dof'u alamadı ama counter shock ve gear 4 bittiğinde onu koruyan dövüşçüler olmasa Luffy de alamayacaktı. O halde gidip Trebol'ü de yedi herif.

Üstelik o zamandan bu zamana Luffy ne kadar güçlendi görüyorsunuz. Law Dressrosa'daki gibi mi kalacak zannediyorsunuz?

Peşimizde yonko var diye sayıklayıp duran adam bu. Law'ı sadece teleport cihazı gibi kullanacaklar zannediyorsanız yanılıyorsunuz.

Bir de atışmaları var. Bana da dokundu bu ve Law orada sırıtıyor. Ama Law oradaysa ve Luffy ile Kid'in arasına koyuyorsa mangaka onları, hala Law'ı diğer bazı arkadaşlarla kıyaslayıp o arkadaşlardan daha güçsüz görmek pek olmuyor sanki.:rolleyes:

Sanji geçer Law'ı bu arc diyen gördüm ben, yok Bepo geçer Law'ı kaptan da Bepo olur. :artiz:
Beni rahatsız eden Law'ın diğer ikisinden daha akıllı bir adam olarak saçmalamayın demek yerine iki sayıdır Kid ve Luffy gibi davranması,bize gösterilen karakterin temel kişilik özelliklerinin Oda'nın mizah yapacam ısrarıyla yıkılması.

Kardeş ortada saçma bir düşünce yok, varsa da bu benim söylediklerim değil.

Bir kere Law profilindeki bir adama uygun bir davranış değil, imparatora tek başına dalacağını hayal etmek. Adam plan program yapmadan tuvaletini bile yapmıyor, bu derece hassas düşünen bir adamın imparatora tek başına dalacağını ima eden fütursuzca sözler sarf etmesi kadar saçma ne olabilir?

Güçlenmesi gelişmesi falan bunlar başka şeyler, her ne kadar güçlenmiş olsa dahi şu sözleri sarf edecek kalibrede bir adam değil Law. Her ne olduysa iki sayıda adamın imparator olası geldi!
Aralarında bir rekabet var ve atışmayı seviyorlar. Sırf atışmak için diyor bile olabilir. Oda komiklik olsun diye ve bunlar bak özel üçlü ve birbirine rakipler işte diye gene göstermek için çiziyor olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık