Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden yaşıyor olursa niye kötü olsun ki? Güzel bağlayabiliyorsa varsın yaşatsın adamı. Sabo'nun yaşıyor oluşuna üzülen var mı? Bir de hafıza kaybı gibi saçma sapan bir şekilde bağlanmışken...

Oda yenil yıl mesajında umarım Oden'in hikayesini beğenmişsinizdir bu hikaye Luffylerin davasının haklılığını gösterecek okuyucuyu duygusal olarak climax'e götürecek tarzı bir şeyler geveledi bunun üstüne Oden yaşıyorsa komik olur.

Oden yaşıyor olursa niye kötü olsun ki? Güzel bağlayabiliyorsa varsın yaşatsın adamı. Sabo'nun yaşıyor oluşuna üzülen var mı? Bir de hafıza kaybı gibi saçma sapan bir şekilde bağlanmışken...
Sabo'nun yaşadığı çok belliydi. O zamanlar forumda takılmıyordum ama. Çevreden gelen konuşmalardan vs. Sabo'nun olay anında ölmediği gayet belliydi bence. Ben hiç öldüğünü düşünmedim şahsen. Animede böyleydi en azından.

Sabo'nun yaşadığı çok belliydi. O zamanlar forumda takılmıyordum ama. Çevreden gelen konuşmalardan vs. Sabo'nun olay anında ölmediği gayet belliydi bence. Ben hiç öldüğünü düşünmedim şahsen. Animede böyleydi en azından.
Gerçi Dragon'un onu alışını falan gösteriyorlardı şimdi hatırladım. Oden meselesinde de Akainu-Sengoku arasında Oden'in şu anki zaman için bir şeyler yapıp yapmayacağı hakkında konuşuluyordu. O sayfayı okuduğumdan beri benim içimde şüphe var zaten yaşadığına dair.

Belki de şu anki zamanda Orochi'nin sürpriz saldırısına karşı Oden harekete geçti de o arada bu fb ile tanıtılmış oldu aynı zamanda. Belki de bazı arkadaşların dediği gibi Kyoshiro Denjiro'dur ve gizliden gizliye Oden ile irtibat halindedir.

Ben iyi bağlayamamış olabilirim ama belki Oda bağlar bir şekilde :) Oda'ya "şunu yapmasın", "bunu da yapmasın" gibi sözler ile kısıtlama getirilmeye çalışılmasını doğru bulmuyorum. Bırakın adam döksün içini, tutmayın Oda'yı :)

Gerçi Dragon'un onu alışını falan gösteriyorlardı şimdi hatırladım. Oden meselesinde de Akainu-Sengoku arasında Oden'in şu anki zaman için bir şeyler yapıp yapmayacağı hakkında konuşuluyordu. O sayfayı okuduğumdan beri benim içimde şüphe var zaten yaşadığına dair.

Belki de şu anki zamanda Orochi'nin sürpriz saldırısına karşı Oden harekete geçti de o arada bu fb ile tanıtılmış oldu aynı zamanda. Belki de bazı arkadaşların dediği gibi Kyoshiro Denjiro'dur ve gizliden gizliye Oden ile irtibat halindedir.

Ben iyi bağlayamamış olabilirim ama belki Oda bağlar bir şekilde :) Oda'ya "şunu yapmasın", "bunu da yapmasın" gibi sözler ile kısıtlama getirilmeye çalışılmasını doğru bulmuyorum. Bırakın adam döksün içini, tutmayın Oda'yı :)
Mangaka yaparsa bir şekilde yedirecektir zaten. Ben normal şartlarda Oden'in yaşamasını beklemiyorum. Genel OP işleyişine ters bir durum. Ama normalde zaten öldü kabul edilen bir kişi için Oda bak valla öldü hatta parçalarını sağa sola dağıttılar derse Oda ters köşeye hazırlık mı yapıyor acaba derim. Bakalım.. Görelim Oda neyler inşallah güzel eyler : ))

Oden belki yaşıyordur ama kolu bacağı olmayabilir. Belki şu witching hour boy odur. Savaşamadığı için bu şekilde faydalı olmaya çalışıyordur.

Odenin yaşadığını sanmıyorum ama eğer yaşıyorsa Oda gitsin kendini assın çizmesin manga falan artık. Çünkü böyle bir hikayenin büyün duygusunu ve efsaneliğini götürür bu iş. O yüzden Oda’nın böyle bir aptallık yapacağını sanmıyorum.

Orochi oden-in ölümünü kendi gözleriyle gördüğünü söylemişti o yaşlı karının oden yerine öldüğünü düşünenler var orochi o yaşlı karıya çok önem veriyor o kadın ortalıktan kaybolsa orochi oden-in yaşadığını düşünür
Diyelim oden yaşıyor bunu gerçekleştirebilecek tek kişi law-un meyvesine sahip bir kişi çıkmalı oden ile bir kukla artık ne olursa bilemiyorum onların bedenlerini yer değiştirince oden-i kurtarmış olur ve orochi-yi oden-in öldüğüne kesin inandırmış olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık