Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lucci vs Lufy.Böyle bir dövüş görülmedi ve görülemeyecek.Şmdiki bölümlere bakıyoruz kalite nasıl bu kadar düşer anlamamak içten değil.

Şu son bölümlerden sonra bir daha asla bu bölümdeki hisleri yaşatmayacağını farkettim bu bölümün, cidden üzgünüm :(
Resmen geçmişin gölgesinde devam ediyor seri 8-9 senedir :(
Yine milleti coşturduğu çok yer var yav, o kadar da değil. Sırf Luffy, Dofun tekmesinin altına ayak koydu diye site bir hafta yerinde duramamıştı, iyi hatırlıyorum. :D
Kaidoyu çok iyi tanıtmıştı, Bigmomın şarkı söylediği anlar efsaneydi. Örnekler bulunur daha fazla. Ceasar ve Dofa haddinden fazla bölüm ayırdığı kesin ama bak o konuda batırmıştır.
Eski çizimleri daha iyiydi bence de, ama bazen köftehor tek bir sahneyle tüm gönülleri fethedebiliyor.

O kadar önemli bir karakter değil ama Pell'de öldü diye adamın duygusal sahnelerini bile göstermişti. En azından anime de.
Bence de Oden ölmeli. Ölmüşdür de. Ancak eğer bu duyumdaki gibi bu kadar vurguluyorsa ölmemiştir derim. Oda ters köşe yapmadan önce inandırmak istediği şey için fazlasıyla sınırları zorluyor çünkü.
Dediğin gibi Pell'in durumu biraz farklı. Gerçi onda da aynı duygu öldürme durumu oldu ama hikaye tamamen Pell üzerine değildi. Burada hikaye tamamen Oden üzerine ve kaç arctır onun yasını tutuyorlar. Çok kötü olur ya. Bu ters köşe falan değil yani.

Oden’in bir şekilde yaşamasını istiyorum.Klasik asıl kral öldü ama allahtan bizim baş karakterimiz var öcünü alacak hikayesi olmasın istiyorum.Her hikayede görmek zorunda kalmayalım şu olayı istiyorum ama çok şey istiyorum demekki :D Neyse belki lütfüye kalmaz işte birazcık kotarmış olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık