Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spekülasyon olarak gelen spoiler şu şekilde;

- No Wano scene in this chapter. Most of panels from Red Line and New Marineford.
- Reverie is ended, countries are return their home. Vivi, Rebecca and some of other characters will appear.
- Seems like Kuma saved by Revolution Army, but battle is still unclear.
- Marines are preparing to assault Wano, at least we will see some conversations about it.
- Five Elders talking about something (Conversation is unknown by source)

Şimdilik bunlar var. Dahası da gelecek diyorlar.
Ooh oh Denizciler de gelsin, Luffy alıştırmasını amiralle yapar artık :d

Bu bölümde Wano sahnesi yok. Panellerin çoğu Red Line ve New Marineford'dan.
- Reverie sona erdi, ülkeler evlerine döndüler. Vivi, Rebecca ve diğer bazı karakterler görünecektir.
- Devrim Ordusu tarafından kurtarılan Kuma gibi görünüyor, ancak savaş hala belirsiz.
- Denizciler Wano'ya saldırmaya hazırlanıyorlar, en azından bunun hakkında bazı konuşmalar göreceğiz.
- Beş Büyük Adam bir şeyden bahsediyor (Konuşma kaynak tarafından bilinmiyor)
@Smoker spoiler doğru çıkarsa müthiş bölüm

Kuma kurtarıldı ve Sabolar serbest ise Wanoya gidilir.

Sabo falan esirse amiralleri bırakıp gidilmez. Garp ve Kizaruyu seri yollayin wanoya

Bana olası gelmiyor bu spoiler, Dragon'un o adayı basması lazım ve artık ne ilan edecekse etmesi lazım. Bu şekilde çok yavan geçmiş.

Kuma'nın kurtarılmasını çok istiyordum, o kısım doğru çıkar umarım. Sabo'ya güvenim tam benim o konuda başarısızlığa uğradığını düşünmüyorum. Ama olurda başarısız olursa Dragon mutlaka gelecektir.

Sabo esirse Dragon essek değilse dalmaya gelir herhalde MF'ye. Amiralleri salmamasi lazım. Muhtemelen alıp kacma olmuştur. Fuji salmış bile olabilir Saboyu niyetinden.

Wanoya bence de Sabo gelmez de yeni amirali yollayabilirler tanıtım için
Kizaru reyiz gelsin. Özledim valla uyuşuk reyizi.

Birkaç farklı spoiler daha var, ben her zaman aldığım yerden aldım.
Reverie bu kadar kolay olaysız biter mi sence? Devrimciler oraya sırf kuma için gitmiş olamazlar. Zaten Kuma'nın o halde olduğunu da bilmiyorlardı. Sabo'nun tepkisine bakarak bunu söyleyebiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık