Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
katılıyorum, vista fahri yonkoumuz mihawkı nasıl tutuyorsa jozu da akainuyu tutar, king de bigmom korsanlarını hoplatır.

Kötülük tamamen ortadan kaldırılmalıdır. - Vice Admiral Sakazuki

Konuyu ileride açacak kişiler bu sözü unutmayın. :a:

Dof'un Kuzan'ın atağından sağ çıktığı,Jozu'nun Kuzan'a zarar verebildiği yerde Kata amiral ile dövüşür tıpkı mevkidaşı Marco gibi.

78 yaşında Kizaru'yu rahatlıkla tutan adam diyor bunu Kata için.
Yalnız Luffy kişiliğine göre değişir falan demiş güzel gönderme Kata’nın sempatisini kazanmıştı.
Bir de Ray “Kaçamayacağın zamanlar da olacak!” Demiş ama Luffy reyiz yine bir kaç kere kaçabilmişti gerçekten bu işte uzman aslan parçası :ehe:

Kata asiri gomuluyor anlamiyorum aslinda. Gelecegi gorme mevzusu cok farkli birsey. Vuramadigin surece yenemezsin ve her hareketinde yorulcaksin ve hakinde bitecek. Luffy gibi kacma imkani olmadigi surece bu iki durumda amiral bile olsa ne yapabilir bilmiyorum.
Cevabı basit aslında.Luffy ile dövüştü çünkü.Bide WB gibi bir adamın sağ kolu değil.Linlin'in komutanı diye yerden yere vurulur kendisi.Kendisi yok iken kaptanı rakip sağ kola madara olur öyle bir tayfanın arkasını topluyor bu adam ama görülmez :D

+1

Sağ kolları domatez zanneden insanlar var forumda. Jozu bir Akainu ya da Kizaru'ya denk gelse o kadar çabuk aradan çıkarabilirler miydi acaba o adamı ? Bütün bir arcın Wb'nin ölümü için dizayn edilip denizcilerin lehine işlendiği yerde amiraller şöyle amiraller böyle deyip atıp tutmak taraflı olduğu kadar komik bir bakış açısı.
Buna katılıyorum, Amiralleri de kaybedecekleri bir arc üzerinden değerlendirelim bakalım o zaman neler başaracaklar xD Oda'nın elinin değdiği coşuyor malum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık