Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gecko Moria

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 59 41.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 82 58.2%

• Kullanılan toplam oy
    141
Bildirim geldikten sonra Moria hakkındaki düşüncelerimi toparlarken aklıma direkt olarak bu video geldi. Tuzağa düşürülen aslan herhangi bir korsanı, sırtlanların tamamı ise Gecko Moria'yı temsil etmektedir.

''Kişi ölürse, gölgesi de onunla birlikte ölür. Çünkü ayrı olsalar bile, beden ve gölge tek bir varlık sayılır.'' bu kısmı anlamadım. Luffy ye verilen samuray gölgesinin sahibi ölü değil miydi ? Bakarsak çok güçlü meyve. Gölgeye haki eklenmese bile karşı tarafa zarar veriyor oars da gördük jilet gibi kesti. İleride görmek istediğim yegane meyvelerden.

''Kişi ölürse, gölgesi de onunla birlikte ölür. Çünkü ayrı olsalar bile, beden ve gölge tek bir varlık sayılır.'' bu kısmı anlamadım. Luffy ye verilen samuray gölgesinin sahibi ölü değil miydi ? Bakarsak çok güçlü meyve. Gölgeye haki eklenmese bile karşı tarafa zarar veriyor oars da gördük jilet gibi kesti. İleride görmek istediğim yegane meyvelerden.
Sahibi ölü değil.O yüzden Moria kimseyi öldürmüyor sadece gölgesini çalıyor.Tb’de tutsak ediyor adamları adamlar güneşe çıkamıyorlar.İsteyen çıksın tabii bu şekilde zarar verebilir Moria’ya ama ona da yürek lazım.

Meyvesi bu denli güzel olup nasıl kötü işlendi hayret diyorum, bir Yonkou meyvesi olabilecek potansiyelde meyvesi var adamın ama gel gör ki rezalet :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık