Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Gear 5 Nasıl Bir Teknik Olmalı?

gear 5 ı big mom a karşı kullanacağını düşünüyorum 4 maymunla alakalıydı bu durumda 5 de timsah olacak 6 da aslan 7 de ise doflamingonun kullandığı tarzda bişey olur

Kan,kemik ve kas üç için üç gear çıkarttı. Daha bir tarafını şişirip güç elde edebileceğini düşünüyorsanız o olur gear 5. Hayal gücümü zorluyorum çıkmıyor benden misal yani gear 5 gelmez diyenlerdenim.
Deri diyorlardı bazı teorilerde. Mantıklı gelmişti bana da.

birisi hızla ilgili demişti gear 5 için bencede öyle düşündüğün zaman arabalarda tekerler lastikten ve çok yüksek hıza dayanıyor gear 5 da muhtemelen ses hızına falan geçecek :) bu hıza sahip olduğu için vuruşları üst düzey güce sahip olacağını düşünüyorum

Sybe

Brn de
birisi hızla ilgili demişti gear 5 için bencede öyle düşündüğün zaman arabalarda tekerler lastikten ve çok yüksek hıza dayanıyor gear 5 da muhtemelen ses hızına falan geçecek :) bu hıza sahip olduğu için vuruşları üst düzey güce sahip olacağını düşünüyorum
Ben demiştim sanırım hocam

Şişirir. Deri bol. Ne var ne yoksa aynı anda şişirse de rahata ersek.
Cidden g3 ya da g4 formunda kanını kaynatmasında zor bir şey olmasa gerek. Deli iş yapar.
Derisini şişirip hava yastığı yapar anca ki tankman bu zaten :T

G2+G4 ve hatta G3+G4 kullanımı mantıklı değil. Getirisi alınan riski karşılamaz bence :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık