Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Beğenmediğim tek kısım Dany'nin ölümüydü. Drogon Jon'a ateş saçacaktı, Jon Dany'yi kalkan yapacak, sonra ateşin sıcaklığında hançer ısınacak Jon da hem kandan hem sıcaktan kıpkızıl hançeri Drogon'un çenesinin altından saplayıp karnına doğru yaracaktı. Hançer Drogon'un kanıyla soğuyacak, Jon Azor ahai olacak ve Işıkgetiren'e sahip olacaktı. Azor ahai olarak westerosu hem sevdiği kişiden hem de bir tirandan kurtarmış olacaktı.
Senin yazdığın mı yoksa senaristlerin yazdığı mı daha kötü karar veremedim :oops:

Ben adamın yazdığını beğendim :)
:oops:
@carpe d. em en azından o kadar beklenen azor ahai kehaneti gerçekleşirdi, o rezaletten iyidir. @Koyusiyah eyvallah, hard fan olsam sezonu baştan yazardım da bu kadarı yeter
Drogon öfkeli bi şekilde Jonu yalnız ve suç üstü yakalamışken sen Jon aşık olduğu ve kendi öldürdüğü kadının ölüsünü siper etsin ve bıçakla ejderhayı karnına kadar yarsın demişsin yahu :(
@RedTeroR müsün be kardeş bu nasıl senaryo? :oleyo2:

Sen o kadar orduya, iron fleet’e ve baş kente tek at. Sonra git bi meyve bıçağına öl:D öyle lightbringer mı olur.

Ben sadece tahtın erimesine şaşırdım o sahnede. Patlamasını bekledim.

Edit: öyle bişey olsa “zamanında jon viseriona bağırdı len foreshodawing vardı siz körsünüz” derdi kesin bazı insanlar.

Pek de üzülmedim. Üzüntüme değecek bi şey değil zaten. Özellikle 4. sezondan sonrasına hep fiyasko diyordum. Vardır burada da yazmışlığım. Beğenenler utansın. :)
Adamların en beğenilen bölümünde devin eline bir odun vermemişlerdi, hayal güçlerinin sınırlı olduğu çok belliydi :oleyo2:

Bir adamın omuzunu kağıt parçası gibi alıp götürebilecek Ulu kurtlar bizim köyün köpeklerinden daha küçük ve evlerde beslediğin hayvanlardan bile daha fazla sevgiye muhtaç tatlı şeylere döndüler ay kıyamam onlara ben :utangac:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık