Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Wooww.:/ Okudum onu zaten de ne alaka ? Akgezenler neresinde mesela bu olayın ? Ya da Robb'un öldürülmesi ne alaka onu da anlamadım zaten.
Wowwluk ne durum var burada ? Bran'in her şeyi görmüş olabileceği zaten düşünülüyor olay tamamen seyirciye geçmesiyle alakalı. Bran'in bu görüsünde sekizinci sezonun en önemli yeri geçmiş olabilir diyorum şahsen.

Robb ve Ned adamın ailesi sonuçta neden oraya takıldın ? Yada White Walker olayını da görebiliriz belki kim bilir diğer bölüm ortaya çıkar.

Wowwluk ne durum var burada ? Bran'in her şeyi görmüş olabileceği zaten düşünülüyor olay tamamen seyirciye geçmesiyle alakalı. Bran'in bu görüsünde sekizinci sezonun en önemli yeri geçmiş olabilir diyorum şahsen.

Robb ve Ned adamın ailesi sonuçta neden oraya takıldın ? Yada White Walker olayını da görebiliriz belki kim bilir diğer bölüm ortaya çıkar.
Çok büyük bir foreshadowing varmış gibi söyledin ya o yüzden woow dedim.Yani nasıl diyim.Bran'in o görüsünün Jaime-Mad King kısmını şu anda yapmak o kadar da zor bir şey değil.Yani görünün bir tek son kısmını uydurmuşlar.

Robb-Ned kısmına takıldım.Çünkü bir görü gösteriyorsun Ned-Robb-akgezen-Deli Kral vs. vs. var.O kadar sahne içinden bunları gösteriyorsan random atmışlar diye düşünmezsin heralde.Bi anlamı vardır diye düşünüyorsun altından hiçbir şey çıkmıyor.

Çok büyük bir foreshadowing varmış gibi söyledin ya o yüzden woow dedim.Yani nasıl diyim.Bran'in o görüsünün Jaime-Mad King kısmını şu anda yapmak o kadar da zor bir şey değil.Yani görünün bir tek son kısmını uydurmuşlar.

Robb-Ned kısmına takıldım.Çünkü bir görü gösteriyorsun Ned-Robb-akgezen-Deli Kral vs. vs. var.O kadar sahne içinden bunları gösteriyorsan random atmışlar diye düşünmezsin heralde.Bi anlamı vardır diye düşünüyorsun altından hiçbir şey çıkmıyor.
Çocuk bir olayı tek görmüyor ki. Oradaki bağlantı noktası Dany'nin Ejderhası ile şehrin üzerinden uçması ve sonra her şeyi yakan birinin kendisine sadakat yemini etmiş başka biri tarafından öldürülmes. Zaten kitaplardaki materyallerin dördüncü sezondan itibaren bittiğini hesap edersen adamların altıncı sezonda böyle bir ileriyi gösterim yapmalarına pek takılmamak gerekiyor. Zaten üç sezondur bunu planlamışlar ama duyguyu vermediler, uyarlamada iyi olsabilir bile yaratmada çok dandikler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık