Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Bölümü tekrar izledim. Valla bir Arya hayranı olarak süper bir bölümdü.:oleyo2: Hep Arya'nın büyük bir rolde olmasını istemiştim. O kadar eğitim boşuna değilmiş.:mincika: Önümüzdeki bölüm açıklanır tahminimce zaten de Arya, Brann'in yanına kılık değiştirerek gitmişdir. Yani en geriden koşup atlayayım durumu yoktur. 1 ve 2'nci bölümlerde Ölüler Ordusu hakkında sorular soruyordu zaten. Ne yerler, ne içerler, nasıl davranırlar gibisinden. Bir de bu Night King ile Brann'in uzun uzun bakışıp konuşmamaları ilginçti. Sanki Night King, babanın vali olan oğluna ''Vali olabilirsin ama adam olamazsın'' dediği hikayedeki oğul gibi. Yıllarca bir şeyler yapmış ama aslında gerçeği görememiş tiplerden. Ben böyle bir durum çıkacak diye düşünüyorum.

Ya şu diziden spoiler yememek imkansız YouTube'dan sadece bugün 8.4 fragman izledim hbo nun kendi kanalından daha sonra youtube a girdim ana sayfaya video düştü 8.3 .. kills ... diye bölümün en büyük spoilerını yedim. Cidden öyleyse büyük hüsran olur benim için
Sabahleyin kalkar kalkmaz ilk işim yeni bölümü izlemek oluyor. Başka türlü imkansız ya da internette gezinmeyeceksin :/

Senaristlerin bölüm hakkındaki yorumlarını izledim de sanırım harbiden beklenmeyeni yapmak için NK'yi Arya'ya öldürtmüşler.Herkes Jon'un öldürmesini bekliyormuş ama herkesin beklediği bir şey olduğu için bunu yapmak onlara doğru gelmemiş ve Arya'ya öldürtmüşler NK'yi.

Saçma bir düşünce yapısı.Sırf ters köşe yapmak için 8 sezonluk hikaye kurgusunu p.ç etmek demek şu söyledikleri.Bütün akgezen altyapısını Jon üzerinden kur ama sırf ters köşe için Arya'ya öldürt.Hemde saçma bir şekilde.Ters köşe iyidir,yerinde yapılınca zevk verir de 8 sezonluk hikayeyi es geçip sırf beklenmeyeni yapmak için böyle saçma şeyler yaparsan hastir derler.

Senaristlerin bölüm hakkındaki yorumlarını izledim de sanırım harbiden beklenmeyeni yapmak için NK'yi Arya'ya öldürtmüşler.Herkes Jon'un öldürmesini bekliyormuş ama herkesin beklediği bir şey olduğu için bunu yapmak onlara doğru gelmemiş ve Arya'ya öldürtmüşler NK'yi.

Saçma bir düşünce yapısı.Sırf ters köşe yapmak için 8 sezonluk hikaye kurgusunu p.ç etmek demek şu söyledikleri.Bütün akgezen altyapısını Jon üzerinden kur ama sırf ters köşe için Arya'ya öldürt.Hemde saçma bir şekilde.Ters köşe iyidir,yerinde yapılınca zevk verir de 8 sezonluk hikayeyi es geçip sırf beklenmeyeni yapmak için böyle saçma şeyler yaparsan hastir derler.
Bekleniyor diye luffy yerine zoro’yu korsanlar kralı yapmak gibi bişey bu. Ya da zoro yerine sanjiyi en güçlü kılıç ustası yapmak. Ya da naruto yerine konohamaruya dünyayı kurtartmak.

Yok, birader. Night King'in ölüm sahnesine baktıkça, sahnenin saçmalığı daha da göze batıyor. Bu adam kendine atılan oku havada yakalayan birisi, ama gözünün önünde yavaş yavaş düşen bıçağa tepki vermiyor.

Bekleniyor diye luffy yerine zoro’yu korsanlar kralı yapmak gibi bişey bu. Ya da zoro yerine sanjiyi en güçlü kılıç ustası yapmak. Ya da naruto yerine konohamaruya dünyayı kurtartmak.
Aynen dediğin gibi.Şu seriyle azıcık alakası olan biri şu bölümün rezalet olduğunu anlar.Bunu da beklentilerime ters düştüğü için demiyorum.Cidden tüm hikaye kurgusuna her şeyiyle ters ve saçma bir bölümdü.

Madem illa ters köşe yapıcan neden Arya'ya öldürtüyorsun ? Arya'dan da ters köşe isimler var.Git Dany'nin yancısı dothrakların başındaki abiye öldürt.Ben daha çok şaşırırdım.Git Gilly'e öldürt NK'yi.Ters köşeden bayılırdım burada.Git Tyrion'a öldürt ters köşenin içinden geç.

Olmamış.Yapamamışlar ters köşeyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık