Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Abi kimse Khalesinin Ejderhanin üzerindeki leş oyunculuğundan bahsetmemiş. :( Hele o dracarys deyişleri. :(
Bildiğin savaş sahnelerine mest olurken öküz gibi oturdu içime 7 sezondur bir oynamayı öğrenemedi. Ejderha oku yediğinde düşüp ölse de kurtulsak şu zulmden dedim. Bütün keyfimi götürdü. :( Valla ölsün istedim.

Youtube'da, Geekyapar'da adamlar, gördüğümüz en güzel ejderha sahnesiydi diyor. Alttaki yorumlardan biri şu:

'Abi tv tarihinde bu kadar etkileyici ejderha sahnesi izlemedim demişsinde, ben hatırlatim yaşı buyukler hatirlar.Charizard vs magmar bence milyonlarca insanin izledigi en guzel ejderha sahnesiydi :D'

Gel de katılma.

Youtube'da, Geekyapar'da adamlar, gördüğümüz en güzel ejderha sahnesiydi diyor. Alttaki yorumlardan biri şu:

'Abi tv tarihinde bu kadar etkileyici ejderha sahnesi izlemedim demişsinde, ben hatırlatim yaşı buyukler hatirlar.Charizard vs magmar bence milyonlarca insanin izledigi en guzel ejderha sahnesiydi :D'

Gel de katılma.
+1

Abi bu fatih varya Aegon ejderhali adam kiz kardesleriyle mi evlenmiş? 2siyle birden bunu gördüm bir yerde bilgi doğru mu?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık