Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Kapanış sezona yakışır oldu. Senaristlerin uğraşmadığı bir sezona hiç sövesim yok. Tek temennim bu salaklar başka bir yapımda görev almaması.

Yalnız Martin bile yapacağınız işin içine sıçayım dedi bu sezondan sonra. Aynı son olsa bile böyle aptal saptal bir şekilde ilerlemeyecektir konu.
Şuan onu söylüyor, bu adamlar bunları yaparken adama söylemedi yada daha önceden bölümleri göstermediler diye bir şey yok. Hatta yaptığı bir açıklamayı yazayım bir kaç sezon daha sürebilir dedi adam. Yani işin aceleye getirildiğini çok iyi anlamıştı ama hiç bir şey yapmadı. Sonuçta bu işin iyi tarafı olarak kitaplara ilgiden faydalanacaktır. Tabi değiştiredebilir ama bakalım xD

Birader anlayışında kıtlık mı var ? Adam daha önce Dizinin nasıl biteceğini konuştuk ve onlara kitabın nasıl biteceğini söyledim gibi bir söz söyledi, aşağı yukarı aynı şekilde bitecekler dedi yani. Bunu GrrM söylüyor haliyle bu şekilde mi biter yoksa değiştirir mi bilmiyorum ama bu dizinin bitme işinde GrrM'nin paylaştığı kitaptan bilgiler ve söyledikleri etkili yani :artiz:
Ben sana farklılıklardan bahsediyorum sen ne diyorsun? Ortada kabak gibi kitap var. Bu halde bile biz bazı şeylere uymadıklarını görüyoruz.

Şuan onu söylüyor, bu adamlar bunları yaparken adama söylemedi yada daha önceden bölümleri göstermediler diye bir şey yok. Hatta yaptığı bir açıklamayı yazayım bir kaç sezon daha sürebilir dedi adam. Yani işin aceleye getirildiğini çok iyi anlamıştı ama hiç bir şey yapmadı. Sonuçta bu işin iyi tarafı olarak kitaplara ilgiden faydalanacaktır. Tabi değiştiredebilir ama bakalım xD
Bronn hakkında "Aslında kitapta bu kadar önemli bir karakter değil, ratingi yüksek olduğu için bu kadar yer kaplıyor dizide" diyen adam Gardenerlar'ın topraklarını Bronn'a mı verecek kitabın sonunda? Sonu aynı olacak demiş herif, Arya Westeros'un batısına açılır(Elissa Forman gibi), KL yanar, Dany ölür, Br kral olur. Bu demek değil ki dizide olduğu gibi olur. Millet de sana inatla bunu söylüyor ama sen gidip "xd Ama George Martin sonu aynı dediğ kii xd" diyorsun :D

Ben sana farklılıklardan bahsediyorum sen ne diyorsun? Ortada kabak gibi kitap var. Bu halde bile biz bazı şeylere uymadıklarını görüyoruz.
Farklılık olacak, pek çok şey de ekleyecek, ve hatta bitimin bile biraz değiştirebileceğini zaten söyledi, benim sana karşı çıkmamın sebebi, dizinin bittiği gibi kitap biter mi demen. Dizinin bittiği gibi muhtemelen kitapta bitecek ama tabi çok daha oturaklı ve geniş zamana yayılacaktır. Pek çok ayrıntı eklenip.

@Master of Puppets Bronn kadar boş karakter yok zaten, pek çok kişi bu adam ölür dediği için inadını öldürmemişlerdir :oleyo2:

Nasıl olduğunu tabi değiştirir, hatta çok fazla ekleme de yapar ama işin esas noktası bu noktaya işin getirilmesinde GrrM'nin verdiği bilgiler etkili, adamın sunacağı son da aşağı yukarı bu olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık