Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Forumun İkiye Bölündüğü Konular

Herhalde forumun en çok ayrıldığı konu mihawk'ın seviyesi :D sayfalarca konusu vardı ama kapanmış galiba.Kaç mesaj atıldı kaç ban yenildi ben sayamadım :D

Bir de WBnin Rayleighden güçlü olduğunu söyleyenler vardı :oleyo:.İstedigin kadar güçlü ol hızlı olmadıktan sonra kizaru gibi bir veled seni delik deşik eder büyüksün Ray sama :mincika:

Mihawk hadi tamamda Dof amiral dengi olsa Aokiji "arara" dediğinde gerekeni yapardı. Demek ki neymiş ? Yemiyormuşşşşşş.....
Kardeşim şöyle yemiyormuş falan açıkçası çok çocukça duruyor ve hiç cevap veresim gelmiyor.Ayrıyetten o sahneyi sen "Yemiyormuşşşşşş....." diye yorumlarsın ama demekki ben öyle yorumlamamışım ki amiral dengi demişim ;). Hakketten ne yapmasını bekliyorsun Dof'un. Aok'u takmadı öldürmeye niyetlendi dondu saldırısından kurtuldu hani Wb'nin 2 tümen komutanını safdışı bırakan saldırısından.Bu bile yeterlidir bence.

Croco-Boy

Kardeşim şöyle yemiyormuş falan açıkçası çok çocukça duruyor ve hiç cevap veresim gelmiyor.Ayrıyetten o sahneyi sen "Yemiyormuşşşşşş....." diye yorumlarsın ama demekki ben öyle yorumlamamışım ki amiral dengi demişim ;). Hakketten ne yapmasını bekliyorsun Dof'un. Aok'u takmadı öldürmeye niyetlendi dondu saldırısından kurtuldu hani Wb'nin 2 tümen komutanını safdışı bırakan saldırısından.Bu bile yeterlidir bence.
Kardeşim tartışmaya ne gerek varya :) Tamam dof amiral seviyesi olsun canın sağolsun :) Burda şuan makara dönüyor yani :)

Mihawk hadi tamamda Dof amiral dengi olsa Aokiji "arara" dediğinde gerekeni yapardı. Demek ki neymiş ? Yemiyormuşşşşşş.....
Mihawk nerden amiral dengi oluyor anlamış değilim, ağır abi takılıyor, pek konuşmuyor ve karizması hiç eksik olmadığı içni mi bu karara varıyorsunuz?
Dofuda aşırı küçük görüorsunuz luffynin yeni rakibi olduğu için olsa gerek.ana kahraman luffy olduğu için illaki o yenecek. insanlar belli bölümlerden sonra karakterlerin gücünü az çok görür ileride ona göre tahminlrde bulunur şu ana kadar gördüklerim dofun luffy den güçlü olduğudur. hikaye gereği yenilecek malesef

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık