Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Forumun Enleri

Üye silindi 5781

nerde yanlış yaptım wandodaki tayfanın güç seviyesini merak ettim sizde danıştım nami ve usop ültiden tek yiyor size danışıyorum ne saçmalıgı var bunun bana acıklarmısnın alay konusu nedir karakteri tanıtım yine hata az öz yazıyorum karakterleri tanıt diyorlar
Reis ilk öncelikle konuya benzer bir konunun açılıp açılmadığını araştırman gerekiyor ve konuyu yazarken font olarak şu an şu yorumu yazdığın boyutta olması gerekiyor.Hepsi kalın olmamalı , kalın yazacaksan sadece önemli başlıkları kalın yapmalısın.Konuyu daha düzenli ve özenli açman gerekiyor.Bazı bilgileri direkt olarak wikipedi'den yapıştırmışsın , bunu kendi yorumlarını harmanlayıp bize bu konudaki görüşleri belirtmelisin.
Zoro admin zaten sana örnek konu atmıştı.
Dediğim gibi diğer konulara bakarak daha özenli ve düzenli açmanı öneririm.Bir de dediğim gibi açılmamış bir konu olmasına dikkat etmen gerekiyor.

nerde yanlış yaptım wandodaki tayfanın güç seviyesini merak ettim sizde danıştım nami ve usop ültiden tek yiyor size danışıyorum ne saçmalıgı var bunun bana acıklarmısnın alay konusu nedir karakteri tanıtım yine hata az öz yazıyorum karakterleri tanıt diyorlar
Sorun o Değil Her şeyi büyük yazman bence sorun olan daha konuya girmeden başlığı görünce sinir krizi geçiriyorum. Yazmak için illaki uğraşmışsındır ama iyiki kapanmış

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık