Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Forumda En Çok Ezildiğini Düşündüğünüz Karakter Hangisi?

Katakuri gibi adamın k. hakisiyle atlattığını gördüğü saldırıya karşılık yaptığı saldırıyı atlatıyor herif ve buna Karakuri bile şaşırıyor. Bu net iyi k. haki demektir. Dressrosadaki sniper sahnesinde de ayrı bi şov yaptı herif. K. hakisi epey sağlam öyle ortalama karakterlerdekinden farklı bi düzeyde.
Sonuç olarak Sanji sadece kendisine Katakuri tarafından atılan mochiyi atlatıyor ve bunu yapabilecek tonla adam mevcut.

Sanji hakettiğini görüyor, ezilme yok. Luffy onun için geldiğinde ve onun için yaptıklarını bilmesine rağmen kaptanına güvenmedi. İşin komik yanı tayfaya döndüğünde şartlar gene aynıydı. Umarım Zeff’in kafasını yemek sepeti ile yollar Linlin.

Bana göre hakkı yenen Inu ve Neko’dur. Uzuvları tam iken rahatlıkla komutan seviyesi olduklarını söyleyebilirdim. Seylan formları zaten glass cannon.

Bir Komutan indirsin hele bakalım nasıl yorumlar gelecek.:D Aynı arc içerisinde 2 Komutan indiren adamdan daha fazla icraatı varmış gibi yorum yapılıyor.
Emin misin? Forumda daha ben luffynin vergoya yenildiğini görmedim veya law'a veya hawkinse vb birçok adama yenildiğini görmedim forumda zoro fanı olmayan kesmin birçoğu zoroyu yerin dibine sokuyor luffye ama kimse öyle yapmıyor asıl luffy sorgulanmalı.

Emin misin? Forumda daha ben luffynin vergoya yenildiğini görmedim veya law'a veya hawkinse vb birçok adama yenildiğini görmedim forumda zoro fanı olmayan kesmin birçoğu zoroyu yerin dibine sokuyor luffye ama kimse öyle yapmıyor asıl luffy sorgulanmalı.
Luffynin yeneceği adamlardan bazıları Zoroyu yenebilir. Buradaki sorun ne?

Luffy zaten Zorodan güçlü. Law veya Hawkinsin Zoroyu yenebileceği düşünülünce sırf Luffy bunları yener diye Zoroya haksızlık yapılıyor olmaz insanlar zira Luffy zaten Zorodan da güçlü.

E hadi sorgulayalım madem ne ofsaytını gördün adamın kendi yolunda paşa paşa gidiyor :S

Sanji hakettiğini görüyor, ezilme yok. Luffy onun için geldiğinde ve onun için yaptıklarını bilmesine rağmen kaptanına güvenmedi. İşin komik yanı tayfaya döndüğünde şartlar gene aynıydı. Umarım Zeff’in kafasını yemek sepeti ile yollar Linlin.

Bana göre hakkı yenen Inu ve Neko’dur. Uzuvları tam iken rahatlıkla komutan seviyesi olduklarını söyleyebilirdim. Seylan formları zaten glass cannon.
Hacı sanji’nin yaptığı doğru demiyorum hatta yanlış yapmıştır ama en sonunda ölümü göze alıp kaptanını sırtlamasını bilmiştir. Yani Oda bir karakteri eziyorsa onu toparlamadan bırakmaz.

Hacı sanji’nin yaptığı doğru demiyorum hatta yanlış yapmıştır ama en sonunda ölümü göze alıp kaptanını sırtlamasını bilmiştir. Yani Oda bir karakteri eziyorsa onu toparlamadan bırakmaz.
Yahu kaptanını sırtlıyor dediğinde bile o kadar inceleyeceksek, 2 dakika sonra Germa götlerini kurtardı. Sanji zoru sevdiği için bir de pasta ile bayıltacağım dediği Linlin’i kendine getirdi. Bir şey becermiş gibi konuşmaya gerek yok yani. Katakuri’nin geleceği görüp, attığı mochiden sıyrılan adam, Luffy ile kaçarken tabancadan gelen mermiyi yiyor. Oda’nın olumlu çizdiği hiçbirşeyi yok Sanji için. İyi niyetli ama hep yanlış yapan karakter faydasız Sanji. Olanları yazınca Sanji ezilmiş olmuyor. Tüm Kek arcında King Baum veya Pound daha çok iş yaptı Sanji’den.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık