Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Forumda Aşırı Gömüldüğünü Düşündüğünüz Karakterler

Aşırı Gömüldüğünü Düşündüğünüz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    304
Şu forumda Sanji kadar gereksiz yere gömülen karakter yok. Sırf fanlarını sinirlendirmek için yapılan yorumlar, benzetmeler, atılan fan artlar bir sürü söz şey konusu Sanji üzerinden. Bunu yapan da sadece Zoro fanları nedendir bilenmez. Kendileri karakterin üzerinden fanlarına yakıştırmalar, giydirmeler neler neler yapıyor ama aynı reaksiyonu Sanji ya da Luffy fanları yapınca hüüüü bizi aşağılıyorlar, hakaret ediyorlar deniliyor. Bazı üyeler cidden ne yazdığının farkında değiller. İlginç psikolojik travmalar :d
Sanji niye gereksiz gömülüyor kime göre neye göre ? Bana göre gömülme sebebini söyleyim sana sanjiyi herkes seviyordu taaa kii kaptanına olan güvensizliği ve kaptanına ölesiye saldırması... Sanji bu yüzden kimse sevmiyor adam haki ile ölümüne daldı. keşke ölse... Yaşım 28 o sahnede nerdesey ağlamıştım bea bitirdi bizi sanji..

Sanji niye gereksiz gömülüyor kime göre neye göre ? Bana göre gömülme sebebini söyleyim sana sanjiyi herkes seviyordu taaa kii kaptanına olan güvensizliği ve kaptanına ölesiye saldırması... Sanji bu yüzden kimse sevmiyor adam haki ile ölümüne daldı. keşke ölse... Yaşım 28 o sahnede nerdesey ağlamıştım bea bitirdi bizi sanji..
Gömenlerin çoğu Luffy haterı olduğu için pek samimi gelmiyor be canısı

Bazı kişilerin sevdiği 5 karakter var seride. Onun dışında olan karakterleri kabullenemeyip direk güçsüz görüyorlar. Bunu belli bir fan grubu için söylemiyorum aşağı yukarı çoğu kişi böyle.
Atıyorum adam Dofu seviyor. Dofun rakibi görülebilecek cracker şöyle çöptür. Yenmiş olduğu Law şöyle güçlü karakterdir falan.
Zoroyu seviyor örnek veriyorum. Luffynin yendiği rüm düşmanları küçük görme. Rakip olarak gözüken Lawı aşşağılama. Bunun gibi çok örneği var.
Bunun dışında bir kitle var sırf tipe göre karar veriyor bunlarda garip. Cr7 fan kitlesi bunlar :D Big mom bunlara kalsa en güçsüz yonko. Orochi çöp falan. Aynı tayfa cool gözüken croco gibi karakterlere bayılıyor.

Bu etmenler çıkınca doğru düzgün yorum yapan 5 10 kişi kalıyor. Çocuk gibi millet kendi sevdiğinin güçlü olduğunu kabul ettirme peşinde.

Bunun dışında en çok Urouge, Cracker, Smothie diyorum şimdilik. Luffy dolaylı yoldan listede. Smoker ve sanji ise bahtsız elemanlar onlara diyecek birşey yok

Sanjiyi Oda gömüyor forum kolluyor bile .An itibari ile forumun en çok gömdüğü adam King gibi geliyor bana henüz bir numarası bile gözükmedi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık