Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Forumda Aşırı Gömüldüğünü Düşündüğünüz Karakterler

Aşırı Gömüldüğünü Düşündüğünüz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    304
Ya bu Mihawk Maymun adasındaydıya belki Goril Zoanı felan yemiştir diye düşünüyorum ben çünki o kılıç normal insan için Çok büyük.

Doff'un Hakkı yenilmeyi bırak göğe çıkarılıyor. Oy verenlerin profil resimlerini hepimiz az çok tahmin ediyoruz ;D yeni sayılar ortaya çıkmadan önce Garp çok küçümseniyordu Akainuyu öldürücem dediğinde burada çok alay konusu olmuştu "sanki öldürebilirmiş gibi" falan diyordu millet aynı şekilde Crocodile ve Ace'inde hakkı yeniyor

Sanji'yi gömmedikbiz gerçekleri söyledik .
Kutu kolasız o kadar güçsüz halde iken utanmadan tek hareketine bile bak bak Zoro ile güç farkı yok diye methiyeler dizenler utansın.

Hmm... En çok gömülen Mihawk ve Sanji olabilir.

Ama en toksik olanı Zoro ve Mihawk üzerinden oluyor. Karakteri gömmesi eğlenceli olduğu içinde gömülmüyor, direkt belirli üyeleri hedef alınarak; üstü kapalı hakaretten, ad hominem'e kadar her türlü pislik yapılıyor.

Sırf 1-2 kişi abarttığı için... Ki abartıyor denilmesi bence işin bahanesi. Bu forumda gördüğüm her karakteri abartan oluyor. Fakat genel olarak forumda daha sevilen, uyumlu üye oldukları için tolere ediliyor.

İşin kötü tarafı öyle bir algı var ki, sanki tüm Zoro seven veya fanı olanlar onu Luffy'den güçlü görüyormuş gibi. Halbuki öyle gören azınlık. :/
en toksik derken herhalde doz ve sürekliliğinden bahsediyorsun :S çünkü ben bu forumda sanji gömülürken şuna benzer bi ifade görmüştüm. "viola sanjiyi öperken dudağında sabah kasıklarını yaladığı doffynin kılları vardı"

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık