Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Fitness & Vücut Geliştirme Sohbet

10 gün sonra bu spora başlayalı 4üncü ayım bitecek başlangıç kilo 84 kg şuan 94 kol 33 cmden şuan 42 pumpsız bench 45x45 4 tekrar 40x40 7 tekrar desteksiz deadlift pek yapmadım toplasan 2 3 kere yaptım 60x60 10 tekrar atmıştım ondada bacak 2 aydır çalışmıyodum geçen hafta 40x40 8 tekrar squat atmıştım şu anlık bu durum önümüzdeki zaman bakalım

Gençler, direkt yumurta karıştırıp içmeye ne diyorsunuz ? Zararı var diyenler var, zararı yok diyenler var :bilmem:

Gençler, direkt yumurta karıştırıp içmeye ne diyorsunuz ? Zararı var diyenler var, zararı yok diyenler var :bilmem:
Sağlıklımıdır zararlımıdır emin değilim ama bildiğim kadarıyla max fayda açısından pişmiş tüketmek daha önemli. Çiğ tükettiğinde besin değerlerinden yeterince faydalanamıyormuşsun. :d

@Crocus Seksen boy seksen kilo, önce bir dene baktın abs yok pes et, abs görecem diye altmışlara kadar gidebilirsin. Bu şekilde olmuyorsa hazır yağ oranını da azaltmışken kas kütlesini arttırmaya yönelik bir diyetle antrenmanlara başlarsın. Zamanla olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık