Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Fitness & Vücut Geliştirme Sohbet

Arkadaşlar bir konuda sizlere danışmak istiyorum. Önümüzdeki ay Ramazan başlıyor sizce spor salonuna 1 ay ara vermelimiyim . Spora bu sene başladığım için bu konuda hiç tecrübem yok, iftardan önce iş çıkışı gidip yapayım diyorum ama enerjim yetermi hiç kestiremiyorum. İftardan sonra gitsem yetismicek salon 8 de kapanıyor. Olmadı en kötü 1 ay iftardan sonra yürüyüş e devam edeceğim.
Benimki de aynı dert :( 8:30 gibi kapanıyor bizimki de.

Ege Fitness. Bu spora ilk başlarken çok şey öğrendiğim ve kanalındaki vlog tarzı videoları es geçerseniz size aşırı fayda sağlayacak videoları bulunan bir kanaldır. 1 milyon aboneye de ulaşmak üzere. Kendisinin yıllar öncesinden 2 tane videosunu şuraya bırakıyorum, izlemenizi tavsiye ederim.

Videolarının bir çoğu dalga konusu olsa ve sırf bu yüzden konuşulsa bile Ege bence kaliteli tüyolar veren biri.Spora ilk başladığımda başlangıç için fullbody programını uygulamıştım.

Peki oruçluyken spor yapmayı önerirmiisn zararı çok olurmu?
Ben 2-3 yıl önce denemiştim bunu iftara yakın saatte gidebilme imkanım vardı, yapabilmiştim. Kas yıkımını yapıp üstüne yemek yemek mantıklı geliyordu bana.
Şimdi durumlar ne bilmiyorum ama kendi vücudunu en iyi sen bilirsin yapabilecek gibiysen yaparsın. Ben oruçta kardiyo egzersizleri düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık