Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Film İzleme Kulübü (Kapanmıştır)

Tamam mı, devam mı?

• Kullanılan toplam oy
    53
Bilmem, benim hiç korku filmi kültürüm yok, izlemeye pek tahammül edemiyorum. Başta da çoğu kişinin benim gibi olduğunu ve korkan kişiler olduğunu düşündüğüm için korku filmi olmasın diye bir kural eklemiştim. Sonra senaryosu güzel olan korku filmleri tavsiye edilebilsin denildi, ben de anket açtım. Ama korku filmi öneren pek olmaz bence zaten. Öneren olursa da kimse izlemek zorunda da değil.

Önerene bir şey demem ama ben korku filmi sevmem. O yüzden o tur da ben muaf olurum, hoşuma gitmiyor her dakika da filmi kapatasım geliyor. :(
Ben de sevmem. Burada izlerim ama herhalde. Ama yine de izlemek istemeyen o hafta için muaf olabilir zaten.

İlk filmi izleyemedim. Filmi indirmeye başladım ama 500 MB'tan sonra üyelik istedi. Orası öylece kaldı. Sonrasında da biraz zaman yetersizliği oldu. Velhasılı izleyemedim. Bundan dolayı da özürlerimi sunuyorum. Artık önümüzdeki maçlara bakma zamanı.
Kısmet artık. :)

@Mercury Ben de yorum yapacağım sanırım ama öncelikle diğerleri yorum yapsın. Şu anlık fark edilmeyen/görülmeyen/dikkat edilmeyen yerler olduğunu görüyorum. Onun dışında beni bağlayan bir durum yok. :D
Tamamdır. Yapacağın yorumu bekliyorum o zaman. :D

Kısa filmi izledim, akşam yorum yaparım.
Bu arada yeni aklıma geldi, izlenen her film için herkes kendince bir puan verip bunun ortalaması konunun içeriğine yazılabilir. IMDB gibi. @Mercury
Benim de sonradan aklıma gelmişti ama geçen hafta yorum yazan herkesten puan istemeye, bu ve sonraki haftalar için herkesi kuraldan haberdar etmeye, ve her hafta ortalamasını hesaplamaya üşendim biraz açıkçası. :ehe: Ama yine de öyle bir şey ekleyebilirim belki. :D

Gereksiz kısa film diyorum.

Son 30-40 yıl da yapılan insan, robot filmlerinden hiçbir farkı yok. Kullanıcı büyük hevesle robot'u alır, ama bir noktadan sonra istediği gerçeklik duygusunu alamaz sonra fiziksel zarar verme durumu başlar en nihayetinde ise robot kullanıcısına zarar verir. Büyük tekrar, büyük klişe diyorum.

Edit: En son da hayelmi ediyor yoksa yapıyormu anlamadım.
Hayal değil, gerçekten yapıyor.

Son 30-40 yıldır değil bence, ezelden beri yapılan robot/yapay zeka filmleri hep aynı klişeyi işliyor. Bu kadar ilginç bir konudan neden hep aynı tarz ve efsane olmayan filmler çıkıp duruyor, anlamıyorum. :(

Sırası gelen kişinin birden fazla film arasından seçim yapmakta zorlandığı durumlarda burada paylaşması ve hızlı oylamaya sunması iyi olabilir.

Nasıl yapacağız ki onu? Oy sonuçlarını kale alacak kadar çok kişinin cevap vermesi uzun sürer gibi.
Aslında "oylama" kelimesi biraz, öneren kişinin en çok oyu alan filmi önermek zorunda kalacağı gibi çağrışım yaptı haklısın.

O zaman ismini "Hızlı Yoklama" olarak değiştiriyorum. Sadece kararsız kaldığı durumlarda o anda kimler varsa hızlıca fikirlerini alabileceği, çok da ciddi olmayan bir uyygulama olarak düşündüm.

Aslında "oylama" kelimesi biraz, öneren kişinin en çok oyu alan filmi önermek zorunda kalacağı gibi çağrışım yaptı haklısın.

O zaman ismini "Hızlı Yoklama" olarak değiştiriyorum. Sadece kararsız kaldığı durumlarda o anda kimler varsa hızlıca fikirlerini alabileceği, çok da ciddi olmayan bir uyygulama olarak düşündüm.
Anladım, o şekilde bir madde ekleyebilirim o zaman.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık