Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Figarland Garling

Bu karakter hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 29 50.0%
  • Sevmem.

Kullanılan: 29 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    58
Düşündüm de, olaya dar bir açıdan da bakıyor olabiliriz. Belki Lili'nin yaptığı yüzünden D ve Dünya Hükümeti arasındaki husumet başlamıştır. Onun yaptığını tasvip etmeyen Dünya Asili D olanlar da isimleri gizleyip devam etmiştir.
Lili her ne yaptıysa bunu yaparken iyi rol kesmiş diğerlerini hata yaptığına inandırmış.Yani Im bile 800 yıl sonra hata yaptığını düşünüyordu.Kökenini gizleyip hata kisvesiyle bir çıkış kapısı aralamış.Bu kadın olmasa kehanet bile olmazdı muhtemelen.Burası açık ama ne yapmış olabilir ? İki ihtimal düşündüm.Birincisi ponelerin dört bir yana dragonball topları gibi dağılmasına yol açacak bir hareket.İkinci ihtimal de son kalan D. insanlarının yerlerini tespit etmişlerdi ama yanlış istihbarat verdi böylece poneglyph yapıp dağıtacak vakti bulabildiler.

Düşündüm de, olaya dar bir açıdan da bakıyor olabiliriz. Belki Lili'nin yaptığı yüzünden D ve Dünya Hükümeti arasındaki husumet başlamıştır. Onun yaptığını tasvip etmeyen Dünya Asili D olanlar da isimleri gizleyip devam etmiştir.
Yani kutsallar başa geçmeden önce D. 'ler ana düşmanları mıydı belirsiz ama başa geçip kutsal adını aldıklarında kesinlikle ana düşmanları haline geldiler. Lili bir ihanet içinde olmuş ve sonradan ihanetinin ödülünden vaz geçmiş olabilir. Başka kutsal D. olacağını hiç düşünmemiştim.

@Smoker şunu anlamadım
Satürn'den anladığımız kadarıyla bu Goroseiler en azından bende uyandırdığı imaj Yonkodan da güçlü oldu
Tek başına gidip amele gibi saldırsınlar da demiyorum ama
Madem D. bir sorun
D. adını taşıyıp da potansiyel sergileyen sergilemeyen kim varsa neden ortadan kaldırmamışlar "tamamen"
Roger kral oldu da sanki Gorosei yol verdide kral oldu gibi bir anlam çıkıyor
Güç kıstası yap demeyeceğim ama gerçekten de Roger gibi birisine karşı koyamamışlar mı?
Netice itibariyle gizli saklı ne varsa öğrenmiş bir korsan tayfası...v.s v.s

@Smoker şunu anlamadım
Satürn'den anladığımız kadarıyla bu Goroseiler en azından bende uyandırdığı imaj Yonkodan da güçlü oldu
Tek başına gidip amele gibi saldırsınlar da demiyorum ama
Madem D. bir sorun
D. adını taşıyıp da potansiyel sergileyen sergilemeyen kim varsa neden ortadan kaldırmamışlar "tamamen"
Roger kral oldu da sanki Gorosei yol verdide kral oldu gibi bir anlam çıkıyor
Güç kıstası yap demeyeceğim ama gerçekten de Roger gibi birisine karşı koyamamışlar mı?
Netice itibariyle gizli saklı ne varsa öğrenmiş bir korsan tayfası...v.s v.s
Çünkü onlar yankı, amaçlarını ve geçmişlerini bilmiyorlar. O yüzden önemsizler.

Bence gayet D’lerde kutsal ejderlerin bir ailesi.Aynı Donquixote gibi ele almak lazım.Yakın zamanda D olan kısaltmanın tam açılımınıda göstericekler ama bu onlarında kutsal ejder olduğunu değiştirmicek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık