Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Figarland Garling

Bu karakter hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 29 50.0%
  • Sevmem.

Kullanılan: 29 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    58
Yalnız nasıl D. kutsal ejder oluyor onu anlamadım ben. Seride güncel değilim ama...

Yani D. klanı kutsal ejderlerin doğal düşmanı değil miydi? Rocinante sakın ha sakın bir D. olduğunu Dof'a söyleme demedi mi?

Burnuma retcon kokusu geliyor nedense.

Yalnız nasıl D. kutsal ejder oluyor onu anlamadım ben. Seride güncel değilim ama...

Yani D. klanı kutsal ejderlerin doğal düşmanı değil miydi? Rocinante sakın ha sakın bir D. olduğunu Dof'a söyleme demedi mi?

Cevabı bir üstteki mesajımda.

Bütün D ler düşman denmedi. Vakti zamanında savaşılmış bunlar kalmıştır. Kurucu aileden lily D idi ha yer yüzüne indi ayrı mesele. Öyle olduğu halde alabasta hala ayakta yıkın oranın kurucusu D denmemiş üstüne dünya toplantısına katılan ülkelerden. D ler her yerde D ler her ırkta var.

Lili kutsal olarak kaldı mı? Kaybolmadı mı? Düşman klandan olduğu için ortadan kaldırılmış bile olabilir.
Lili ortada yok, ama kim olduğu zaten biliniyormuş. Cobra bilerek ismi sansürledi, ama Imu tam adını da biliyordu. Yani D olmasına rağmen istese Dünya Asili olabilirmiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık