Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Sevdiğiniz karakterlerin ölmesinden bıktınız mı ? Dramdan nefret mi ediyorsunuz ? Kan görmekten iğreniyor musunuz ? '' Çıplaklık ve basketbol topu büyüklüğünde oppai içermeyen bir seriyi ben ciddiye alamam aga ! '' diye düşünenlerden misiniz ? Kötü karakterlerin bok yoluna gitmesi umurunuzda değil mi ? Güç dengeleri sizin için hiçbir şey ifade etmiyor mu ? O ZAMAN BU SERİ TAM SİZE GÖRE !!
Bu komple yanlış bir bilgi.

Evet ölüm genel olarak 4 büyük mangada az rastlanan bir durum ancak Zeref ve Acnologia öldü. Ve zeref ilk çıktığından beri benim favori karakterimdi zeref@ li bir iki e-mail adresim dahi hala duruyor.

Dramın kralı var. Adamın ailesi ölmüş kendisi lanetli etrafındaki herkesi öldürüyor ve hep yalnız. Öte yanda da aile olma kavramı var. Üstelik bu seri bir dram serisi değil.

Çıplaklığın neredeyse 4 büyüklerdeki atası bu seride. Oda’nın büyük memelerinden çok daha fazlasına erişebilirsin. Ör ; Lucy banyo sahneleri, full body Erza.

Hangi seride kötü karakterler bok yoluna gitmiyor ki ? Zaten doğuştan kötü olan karakter sayısı 4 büyüklerde bir elin parmaklarını geçmez. Hemen hepsi içten içe aslında iyiler hayatları onları öyle yapmış.

Güç dengesi derken ne demek istedin ? Şöyle ki One Piece, Naruto gibi serilerin aksine Fairy Tail hemen hemen 0 güçten başlayan bir seri değil. Üstelik örneğin Natsu’da devasa bir potansiyel var ve büyü gücü dövüştükçe artan birşey. He dersen ki yanda güç barı can barı çıksın dövüşler sırasında o hangi seride var ki ?
Şunu da demeden geçemeyeceğim; gerçekten 4 büyüklerdeki en iyi dövüş sahneleri bu seride.

Son düzenleme:

MuzluYulafEzmesi

Bu komple yanlış bir bilgi.

Evet ölüm genel olarak 4 büyük mangada az rastlanan bir durum ancak Zeref ve Acnologia öldü. Ve zeref ilk çıktığından beri benim favori karakterimdi zeref@ li bir iki e-mail adresim dahi hala duruyor.

Dramın kralı var. Adamın ailesi ölmüş kendisi lanetli etrafındaki herkesi öldürüyor ve hep yalnız. Öte yanda da aile olma kavramı var. Üstelik bu seri bir dram serisi değil.

Çıplaklığın neredeyse 4 büyüklerdeki atası bu seride. Oda’nın büyük memelerinden çok daha fazlasına erişebilirsin. Ör ; Lucy banyo sahneleri, full body Erza.

Hangi seride kötü karakterler bok yoluna gitmiyor ki ? Zaten doğuştan kötü olan karakter serisi 4 büyüklerde bir elin parmaklarını geçmez. Hemen hepsi içten içe aslında iyiler hayatları onları öyle yapmış.

Güç dengesi derken ne demek istedin ? Şöyle ki One Piece, Naruto gibi serilerin aksine Fairy Tail hemen hemen 0 güçten başlayan bir seri değil. Üstelik örneğin Natsu’da devasa bir potansiyel var ve büyü gücü dövüştükçe artan birşey. He dersen ki yanda güç barı can barı çıksın dövüşler sırasında o hangi seride var ki ?
Şunu da demeden geçemeyeceğim; gerçekten 4 büyüklerdeki en iyi dövüş sahneleri bu seride.
1- Ölümün az olduğu düşüncemin aksini iddia etmemişsin . 545 bölümlük bir seride ölen önemli yan/ana karakter sayısı bir elin parmağını geçmiyor . Yani dediğim doğru .
2- 1-2 karakterin acıklı bir yaşamının olması 545 bölümlük bir serinin dramın kralına sahip olduğu anlamına gelmiyor bana göre . Gerçi bu biraz öznel bir konu tabii ki .
3 - Yani ? Söylediğim gibi çıplaklık oldukça fazla sonuçta . Aksini iddia etmemişsin .
4 - Bok yoluna gittiklerini söyledim . Aksini iddia etmemişsin yine . Diğer seriler ile kıyaslamıyorum ben zaten .
5 - Güç dengesi derken karakterlerin senaryo uğruna bir anda ( Ya da 1-2 yıl zarfında ) aşırı güçlenmesini kastettim . Mesela Gildarts yaşını başını almış bir amcamız . Ama ne işse 1 ( Hadi kaybolduğu 2 yılı da sayalım ) 3 yıl içinde 45 yıllık hayatı boyunca kazanabildiği gücün 23940234 katını kazanıyor . Biraz güçlenmiyor . Ayı gibi güçleniyor . Hayatımda böyle aşırı bir power up görmedim ben . Steroid mi kullandın reis ne yaptın ? Mashima büyü hakkında neredeyse hiçbir şey söylemiyor bize adam akıllı . Hiçbir şey söylemedi demiyorum ama gelişigüzel bir şeyler söyledi sadece . Mesela büyü gücünü vücuda kalkan olması için kıyafet gibi kullanmak ( Hunter x Hunter serisinden Ten tekniği gibi ) . Böyle bir teknik olmak zorunda ama 545 bölümlük seride bir kere bile böyle bir şeyin lafı geçmiyor . Ulan adamlar birbirlerinin Ejder Nefeslerine kafa atıp hasara uğramıyorlar ? O nefes adayı ikiye yaracak kadar güçlü bir nefes üstelik .
6- O öznel bir konu ya ama güzel dövüşleri var evet .

Edit : Ben seriyi seviyorum ama çok ciddiye alınacak bir seri olduğunu düşünmüyorum .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şu hikayesi muhteşem tasarlanmış ama dövüşleri adeta horoz dövüşüne benzeyen anime bitti mi sonunda? Mangada sonunu okuduğumda zaten delirmiştim. lOncAm iÇin deyip tarihin en güçlü 2 yaratığını devirmek saçmalığın daniskasıydı o kadar.

Her daim çerezlik bir seriydi. Gerçi zamanında az muhabbetini yapmadık. Feci gaz müzikler, eğlenceli, seksi ve karizma karakterle bezenmiş ilgi çekici bir dünya ama vasat bir kurguyla FT, "ama o Erza - arkadaşlık, kardeşlik p-up" muhabbetinin bokunu çıkarana kadar zevkle izletiyor, okutuyordu kendini.

100 yıllık görevde Wendy'i İrene formuna soktu... İrene'nin itibarı mahvoldu resmen.
aaa, o devam ediyor muydu ya :S ben mangastream kapandığından beri okumadım, ulaşmak için çaba sarfetmem gerektiği hiç aklıma gelmemişti ft için. arada bi link bırakırsanız belki okuyan vardır :dd

MuzluYulafEzmesi

aaa, o devam ediyor muydu ya :S ben mangastream kapandığından beri okumadım, ulaşmak için çaba sarfetmem gerektiği hiç aklıma gelmemişti ft için. arada bi link bırakırsanız belki okuyan vardır :dd

Yeni serisi nasıl, takip ediyor musun?
Arkadaşlık ve hayaller...
Yıldızlar ve gezegenler...
Robotlar ve Ejderhalar...
Yepyeni bir dünya kan, ter ve gözyaşları ile birlikte...

http://www.korsanfan.com/konu/edens-zero.6990/

Edens Zero müthiş bir şekilde akıp gidiyor. 77 bölüme ulaşan bir uzay masalı şimdilik. Konusunu bile açmıştım ama epeydir heyecan ve mutluluk içerisinde bölümleri takip ederken ruhumdaki çoşkunluktan konusunu unutmuşum. O konuya da geri döneyim bir ara.

Kabul et forumda bulunma sebebinin %98.7 lik orana tekabül eden nedeni FT dimi :S
Bir sen birde Sanji sama :a:

Natsu başkana da saygılar.
Doğru bildin. Forumda %98.7 oranında FT için, Maşima-sensei'nin hatrına bulunuyorum, kalan %1.3 değerindeki neden ise Boruto'nun Maceraları.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık