Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

https://mangadenizi.com/manga/fairy-tail-100-years-quest/047

Kapaktaki estetik çizimler ile bizlere güzel bir bölümün haberi daha baştan veriliyor. Bölümün finali ise bir sonraki bölümün müthişliğine dair bir haberci. Bölüm içinde Wendi'nin iniş ve çıkışları da bize Wendi'nin aşmış dayanıklılığını haber ediyor. Daha neler neler. Bölüm haberler tufanı şeklindeydi. Maşima-sensei yine çoşmuş çoşturmuş, akıp gitmiş adeta.

İrene'nin alevlenen ruhu da hala yaşıyor gördüğümüz üzere. Çok büyük bir karakterdi gerçektende. Sadece ondan kalanlar bile yeni neslin ötesinde gibi duruyor. Gelecek bölüme müthiş bir yatırım yapıldı, şimdi bekle dur heyecanla. Bir devam serisinin bu kadar iyi olacağımı ummazdım.

https://mangadenizi.com/manga/fairy-tail-100-years-quest/047

Kapaktaki estetik çizimler ile bizlere güzel bir bölümün haberi daha baştan veriliyor. Bölümün finali ise bir sonraki bölümün müthişliğine dair bir haberci. Bölüm içinde Wendi'nin iniş ve çıkışları da bize Wendi'nin aşmış dayanıklılığını haber ediyor. Daha neler neler. Bölüm haberler tufanı şeklindeydi. Maşima-sensei yine çoşmuş çoşturmuş, akıp gitmiş adeta.

İrene'nin alevlenen ruhu da hala yaşıyor gördüğümüz üzere. Çok büyük bir karakterdi gerçektende. Sadece ondan kalanlar bile yeni neslin ötesinde gibi duruyor. Gelecek bölüme müthiş bir yatırım yapıldı, şimdi bekle dur heyecanla. Bir devam serisinin bu kadar iyi olacağımı ummazdım.
FT bitmemiş miydi yaf. Kaldığı yerden mi devam ediyor bu seri?

Mangaka'nın yeni bir serisi başladı sanıyordum ben.

Edit: Seriyi devam ettiren çırağıymış.

FT bitmemiş miydi yaf. Kaldığı yerden mi devam ediyor bu seri?

Mangaka'nın yeni bir serisi başladı sanıyordum ben.

Edit: Seriyi devam ettiren çırağıymış.
Biliyorsun ki perilerin kuyruğu var mı yok mu asla bilemezsen. FT adlı manga bitti ama hikaye FT 100 ile devam ediyor. Sonu gelmeyecek bir macera bu.

Maşima-sensei Edens Zero'yu çıkarıyor, doğru yeni serisi var ama bizler için çok çalışarak FT 100 için hikaye yazıyor. Çizimleri ise Ueda Atsuo adındaki güzel bir insan yapıyor. Ben ilkin başkasının çizdiğini fark edememiştim. Öyle çiziyor ki sanki Maşima-sensei, belki de gerçekten o.

Biliyorsun ki perilerin kuyruğu var mı yok mu asla bilemezsen. FT adlı manga bitti ama hikaye FT 100 ile devam ediyor. Sonu gelmeyecek bir macera bu.

Maşima-sensei Edens Zero'yu çıkarıyor, doğru yeni serisi var ama bizler için çok çalışarak FT 100 için hikaye yazıyor. Çizimleri ise Ueda Atsuo adındaki güzel bir insan yapıyor. Ben ilkin başkasının çizdiğini fark edememiştim. Öyle çiziyor ki sanki Maşima-sensei, belki de gerçekten o.
Hee.. Animesi devam edecek mi bilgin var mı?

Bu arada Oda çok büyük ters köşe yapacak. Raf değil Laugh çıktı Tale değil Tail çıkacak. : ))

Hee.. Animesi devam edecek mi bilgin var mı?

Bu arada Oda çok büyük ters köşe yapacak. Raf değil Laugh çıktı Tale değil Tail çıkacak. : ))
Kesin bir bilgi yok ama çıkar elbet. FT animeleri piyasa'da yeri olan animeler.

Oda'nın Maşima-sensei'ye ara sıra danışması olağan bir durum. Belki de dediğin gibi esinlenmek ile kalmaz doğrudan selam çakar.

Yeni serisi nasıl, takip ediyor musun?

Kesin bir bilgi yok ama çıkar elbet. FT animeleri piyasa'da yeri olan animeler.

Oda'nın Maşima-sensei'ye ara sıra danışması olağan bir durum. Belki de dediğin gibi esinlenmek ile kalmaz doğrudan selam çakar.
Kabul et forumda bulunma sebebinin %98.7 lik orana tekabül eden nedeni FT dimi :S
Bir sen birde Sanji sama :a:

Natsu başkana da saygılar.

MuzluYulafEzmesi

Sevdiğiniz karakterlerin ölmesinden bıktınız mı ? Dramdan nefret mi ediyorsunuz ? Kan görmekten iğreniyor musunuz ? '' Çıplaklık ve basketbol topu büyüklüğünde oppai içermeyen bir seriyi ben ciddiye alamam aga ! '' diye düşünenlerden misiniz ? Kötü karakterlerin bok yoluna gitmesi umurunuzda değil mi ? Güç dengeleri sizin için hiçbir şey ifade etmiyor mu ? O ZAMAN BU SERİ TAM SİZE GÖRE !!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık