Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eski Savaş Lordları'nın Ödülleri Ne Olur

Shichibukai sistemi kalkınca toplam ödül ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Anket kapatılmış .
Yıllarca şiçi durdularsa, ödülleri yerinde saydı. Kötü işlere bulaşmadıkları için...:(

Bu yüzden güncel ödüller hayalkırıklığı olacakmış gibime geliyor. Mihawk ve Hancock için özellikle, belli de olmaz tabii

Mihawk en fazla 2 milyar olur bence. Kuma 500 veya 600 milyon olabilir. Buggy tahmin edilemez,Oda onu troll olarak kullandığı için yüksek olabilir. Weevil hem güçlü hemde diğer shicilere göre daha saldırgan. Mihawk'ı geçebilir ödülde. Hancock ise 800 veya 900 milyon olur herhalde. Tabi ben 1.5 olmasını umut ediyorum ama...

Weevil’ın değişeceğini sanmam. Zaten yeni shicibukai oldu. En fazla 600’e falan çıkarırlar. Kuma’nın ise ödülü olmaz derim.

Mihawk belki shanks’a falan katılır diye korkarak hayvani bi ödül verebilirler ama adamın kendisine 1,5-2 milyar verirler derim en fazla. Teach’i geçmesi imkansız.

Buggy kaçmak için tayfasını harcamasaydı(kurtulmuş olabilirler gerçi) ödülü 400-500 olabilirdi. Hancock da jimbe’yi geçer en azından ama 500-600’de kalır derim.

Toplama 3-3,5 milyar dedim.
Weevil minimum sağ kol ayarı bir adam. Dolayısıyla ödülünün saflık derecesi yani dış etmenler olmadan güç odaklı ödül oranı çok yüksek çıkacak. 600m hakaret niteliğinde bir ödül olur bu adam için. Mihawk gibi ödülü olması gerektiğinden düşük çıksa bile ödülünden üst klasmanda değerlendirilecek biri.

Tek yonkou 4 milyar ödüle sahipken koskoca shici ekibine 3.5m ödül biçmek de ne bileyim :(

Mihok 4.1b. Shanks dan düşük olmamalı ödülü. Sebebini biliyorsunuz. : )
Shanks gibi tayfası olsa ünvan artısıyla 4.5'ları rahat bulurdu ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık