Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Enies Lobby Dövüşleri Hakkında

Jyabura zaten Kaku'ya göre daha güçsüz. Kaku'nun defansını Zoro anca son tekniği ile aşıyor. O sıraya kadar adama zarar bile veremiyor Zoro. Kaku Jyabura ile birlikte çok rahat bir şekilde yener Sanji'yi. Sanji'nin o ikisinin atlatacak ne hızı ne de kuvveti var. Teknikleri de ağır gelir malesef.
Kaku'nun daha güçlü olduğu senin söylemin, mangada böyle bişey yok, hani o farka daha güçlü bile denmez. Sanji'nin moda girdikten sonra Jyabura'yı yenmesi 10 saniyesini alıyor, Kaku çok daha güçlü olsun onu 10 dakikada yensin hadi.
Sanji o kadar rahat yendi ki elemanı benim gördüğüm Jyabura kıvamı 3 adamı bile yener bırak Kaku'yu diğerlerini.
İki tane sıradan vuruş yapıyor o kadar.

Hayvanları oranlamışsın güç olarak ama Zürafanın gücü cüssesinden gelir. Normalde Zürafa dediğin hayvan Leoparın heralde 10 katı falandır. Ama mangada bakıyor aaa 2 katı bile değil. Ayrıca Leopara ve Kurta sadece vahşi diyip kesip atmışsın. Bu karakterler ısırabiliyor pençe atabiliyorlar. Ki Lucci Luffyi gayet ısırmıştır. Ayrıca doğa kanunudur yırtıcılar her zaman daha kaslı olurlar. Ama tabi bu konunda asıl amaç Kakuyu yani dolaylı yoldan Zoroyu övmek olduğu için bunları es geçmek lazım tabiii.

Bu arada Luffy g3 le Lucciyi tekliyor. Gemi olmasa gidiciydi Lucci ama o sayılmaz dimi :D
Lucci'nin özel olduğunu anlatmaya gerek yok ODA anlatıyor zaten http://www.turkcraft.com/One_Piece/422/2 Ona özel bölüm bile veriyor mangada

Kaku'nun daha güçlü olduğu senin söylemin, mangada böyle bişey yok, hani o farka daha güçlü bile denmez. Sanji'nin moda girdikten sonra Jyabura'yı yenmesi 10 saniyesini alıyor, Kaku çok daha güçlü olsun onu 10 dakikada yensin hadi.
Sanji o kadar rahat yendi ki elemanı benim gördüğüm Jyabura kıvamı 3 adamı bile yener bırak Kaku'yu diğerlerini.
İki tane sıradan vuruş yapıyor o kadar.
Hadi öyle olsun diyelim. Bu neyi değiştirecek? Sanji'nin Lucci karşısında yamulacağını mı?

Bu arada Kaku`nun meyvesi sayesinde kazandığı kırbaçlı teknikler dışında burnu ile shigan atmasıda irdelenmeli.

Normalde shigan zarar vermek içindir ama adam sanki hem savunma hem saldırı için kullanıyor.
Burnu o kadar kılıç darbesine çizik bile almadı.

Mamut,Leopar ve Kurt zoanlarına kıyasla daha kullanışlı bir meyve bana kalırsa.

Sadece fiziksel kuvvet vermiyor mitelojik zoanmışçasına teknikte kazandırıyor.

Lucci'yi Kaku ve Jyabura'yı aynı anda alır diyerek övmüştün ben de sana aynı anda Sanji'nin de alabileceğini gösteriyorum işte :D bişeyler değişmiyorsa ben ne yapayım.
Bu neyi kanıtlar? WB de aynı anda Kaku ve Jyabura'yı alır diyebilirim? Bu Sanji ile WB'yi bir tutmak anlamına gelmiyor di mi? :D

Bu neyi kanıtlar? WB'de aynı anda Kaku ve Jyabura'yı alır da diyebilirim? Bu Sanji ile WB'yi bir tutmak anlamına gelmiyor di mi? :D
Arkadaşım sen Lucci'yi bu şekilde övmemişmiydin ben de sana Lucci karşısında zayıf gördüğün birinin aynı senin Lucci'yi övdüğün şekilde güçlü olabileceğini gösteriyorum sen kalkıp WB falan diyorsun ne edeyim ben sana Hasan :D

Arkadaşım sen Lucci'yi bu şekilde övmemişmiydin ben de sana Lucci karşısında zayıf gördüğün birinin aynı senin Lucci'yi övdüğün şekilde güçlü olabileceğini gösteriyorum sen kalkıp WB falan diyorsun ne edeyim ben sana Hasan :D
Yahu benim kafamdaki güç seviyesine göre Sanji alamaz bu adamları. Lucci için alır diyorum. Sanji'nin kolayca yenebileceğini kanıtlamış olsan bile bu Lucci'nin Sanji'den çok daha kolay bir şekilde onu yenemeyeceği anlamına gelmiyor. O yüzden WB örneğini verdim sana. Gerçek şu ki Lucci Sanji'yi de Zoro'yu da aşar. Bu kadar basit yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık