Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Enel'in Seviyesi

Enel'in Seviyesi ?

• Yonkou'ların 2.kaptanı

Kullanılan: 60 20.5%
  • Amiral

Kullanılan: 68 23.2%
  • Shichibukai

Kullanılan: 104 35.5%
  • Koramiral

Kullanılan: 22 7.5%
  • Bi'şey olmaz bundan

Kullanılan: 39 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    293
Ama ilk cümlesinde Enelin daha kapsamlı kullandığını söylemiş. Orada anlatmak istediği Enelin bütün adada olup bitenden haberi olması değil mi? O zaman Kata da Enel gibi daha kapsamlı kullanmalı ki adada olan bitenden haberi olsun ve suikast planı başlamadan sona ersin.
Ama mesele Enel üzerine ve Enelin hakisinin üstünlüğü

Üye silindi 6810

Ama ilk cümlesinde Enelin daha kapsamlı kullandığını söylemiş. Orada anlatmak istediği Enelin bütün adada olup bitenden haberi olması değil mi? O zaman Kata da Enel gibi daha kapsamlı kullanmalı ki adada olan bitenden haberi olsun ve suikast planı başlamadan sona ersin.
İşte kata bunu yapamaz enel sesdeki titreşimleri meyvesi ile anlıyordu gibi bişi

Ama mesele Enel üzerine ve Enelin hakisinin üstünlüğü
İşte enelin hakisi üstün olduğu içi Katanınki onun gibi olacak diye düşündüm de neyse. Smoker gelince söylesin ne demek istediğini pek aklıma yatmicak gibi

İşte kata bunu yapamaz enel sesdeki titreşimleri meyvesi ile anlıyordu gibi bişi
ENEL zaten adada olup biteni anlıyorken neden Katanın geleceği görme hakisine sahip olsun ki? Smoker hatalı yazmış bence. Çünkü diyor ki suikast planı başlamadan biterdi. Bunun için Enelin varlığı yeterli Katadan bir şeyler almasına gerek yok

Enel'in daha kapsamlı kullandığını değil, daha kapsamlı kullanabileceğini söyledim. Ki Enel'in kendisi Gözlem Hakisi'nin o kadar da iyi olmadığını söylüyor.

Hayır. Katakuri'nin Gözlem Hakisi, Enel'in sahip olduğundan fersah fersah daha ötededir. Enel'in meyve faktörü var, o yüzden Eğer Enel'in Gözlem Hakisi'ndeki seviyesi Katakuri'ninki kadar olsaydı, çok zorlu bir düşman olurdu.
Bak bu daha mantıklı oldu. Suikast planı başlamadan biterdi deyince ben adada olup biteni anlama sandım. Zorlu düşman ayrı bir olay.

İşte enelin hakisi üstün olduğu içi Katanınki onun gibi olacak diye düşündüm de neyse. Smoker gelince söylesin ne demek istediğini pek aklıma yatmicak gibi

ENEL zaten adada olup biteni anlıyorken neden Katanın geleceği görme hakisine sahip olsun ki? Smoker hatalı yazmış bence. Çünkü diyor ki suikast planı başlamadan biterdi. Bunun için Enelin varlığı yeterli Katadan bir şeyler almasına gerek yok
Enel'in sesleri duymasında sahip olduğu Gözlem Hakisi'nin bir etkisi yok, tamamen meyvesinden kaynaklanan bir özellik. Mesela Luffy'nin düşünmeden yaptığı saldırıları göremiyordu, geleceği görebilse hiçbirini yemezdi.

Bak bu daha mantıklı oldu. Suikast planı başlamadan biterdi deyince ben adada olup biteni anlama sandım. Zorlu düşman ayrı bir olay.
Enel tam olarak sesleri duyamıyor. Örneğin Nola'nın içinde kalanların konuştukları şeyleri duyamadı. Yine birçok plandan da haberi yoktu son ana kadar. Sesleri duyması güzel bir özellik, ama kapsamı dar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık