Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Enel'in Seviyesi

Enel'in Seviyesi ?

• Yonkou'ların 2.kaptanı

Kullanılan: 60 20.5%
  • Amiral

Kullanılan: 68 23.2%
  • Shichibukai

Kullanılan: 104 35.5%
  • Koramiral

Kullanılan: 22 7.5%
  • Bi'şey olmaz bundan

Kullanılan: 39 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    293
Oda '' Yıldırım '' gücüyle dalga geçmiş işte. Gerçek evrendeki gibi bakmayalım olaya diye.

100 milyon volt yiyen YILAN bile geri kalktı ayağa sarmaşığa kafa atıyor.

Öyle bir algı varki Enel herkese uzaktan yıldırım atıp tekler, Oda öyle birşey çizmez arkadaşlar unutun onu unutun. Enel'i yakalayabilen Wiperlar düz Luffyler var. Zoro bilen kesti 1 kere ama işte vuramadığı için işlemedi.

Mal belli sonuçta, Enel yani bahsettiğimiz adam, seviyesi o kadar işte. Herkesi amiral yapma sevdasından vazgeçmemiz lazım. Kumaşı belli bu adamın, o ego olduğu sürece kaybetmeye mahkum bu adam, mesaj açık.

Enies Lobby'deki Luffy'nin Jet Pistolüyle tek yerdi bu adam eminim buna.
Aga ben nerede amiral demişim. Sen beni çok yanlıs anlamışsın :d Bu adamın bu mevcut haliyle Oda'nın çizdiği portföye göre adamın değeri bence koramiral. Ben sadece bu meyvenin gücünün kısılmasını saçma buluyorum. Madem böyle yapcan bu meyveyi bence yapma yani. One piece içindeki mantık çerçevesine göre bana mantıklı gelmiyor açıkcası.

Enel, Katakuri'den daha kapsamlı Gözlem Hakisi kullanır. Şöyle diyeyim, eğer Katakuri seviyesinde Gözlem Hakisi olan Enel, Tüm Kek Adası'nda olsaydı, bizimkiler daha suikast planı yapamadan her türden bilgi düşmanın eline geçmiş olurdu.
Orası öyle. Kata, Nami'nin BM'ye yaptığı yıldırım saldırısında bile sonuca tam varamamıştı. Ben geleceği görme olayından bakıyorum.

Enel, Luffy'den ikinci yumruğu yediğinde sakinliğini kaybeden birisi. Ray 2 yıl Luffy yerine yarım yıl Enel eğitseydi şuanda Yeni bir korsanlar kralımız olurdu herhalde.

Enel, Katakuri'den daha kapsamlı Gözlem Hakisi kullanır. Şöyle diyeyim, eğer Katakuri seviyesinde Gözlem Hakisi olan Enel, Tüm Kek Adası'nda olsaydı, bizimkiler daha suikast planı yapamadan her türden bilgi düşmanın eline geçmiş olurdu.
Tam tersi olmayacak mı? ''Enel seviyesinde gözlem hakisi olan Kata''

Katakuri gibi geleceği görmekle beraber kendi hakisiyle Enel orada bulunsa demek istemiş
Ama ilk cümlesinde Enelin daha kapsamlı kullandığını söylemiş. Orada anlatmak istediği Enelin bütün adada olup bitenden haberi olması değil mi? O zaman Kata da Enel gibi daha kapsamlı kullanmalı ki adada olan bitenden haberi olsun ve suikast planı başlamadan sona ersin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık