Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel vs. Eustass Kid

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    73
Kidd adadaki tüm hurdayı tek elinde toplayıp saldırmaya hazırlanır. Eneru El Thor çakar, normalde Kiddin vucudu 1 birim yükle yüklenecekken elindeki metal dolayısıyla 100 birim yükle yüklenir ve küle döner, bu esnada elinde topladığı tüm metal ısıdan dolayı yumuşayıp eline kaynayabilir, Kidd ölmese bile etkisiz hale gelir. Enerunun kaybetmesi ancak öldü diye bırakıp giderken Kiddin ayaklanıp hakili pîçak fırlatmasıyla mümkün olabilir. O ihtimalde bile Eneru teke gitmez, geri dönüp gebertebilir Kiddi. Tonluk altından darbe alıp kalkıp aya giden bir arkadaş bu. Dayaniklılığı oldukça üst düzey. :)

Nasıl bir mantık derken ? Kid'in meyvesinden başka bir şeyini bilmiyoruz keza enel de öyle o yüzden hakilerini göz ardı ediyorum gibi bir mantıkla yaklaştım. Kid'in enele karşı nasıl bir güç kullanacağı da muamma iken kid'in kazanacağını savunanların da mantığını ben kavrayamadım açıkcası. Kid'in bilmediğim bir özelliğimi var meyvesinin. Kid daha enele dokunamaz bile yahu. Enelin meyvesi çok sağlam öyle böyle değil, yalnızca meyve savaşında enel'in alamayacağı adam sayısı çok azdır. Kid kazanır diyenlerin argümanları enel'in meyvesinin kısıldığı olamaz.
Yıldırım ile Pagaya denen herifi vuramıyor. Enel'i Yeni Dünya da tokat manyağı yaparlar.

Enel dünyadan bihaber karakter tek yer.
Şeytan meyvesi türlerini gökyüzü adasında bilen, Mavi deniz sakinlerinin altın için geldiğini öngörüp, uzman arkeolojist Robin ile aynı hızda çıkarımlar yapabilen. Meyve gücü ile altını birleştirerek uçan bir gemi yapabilen Enel mi Dünya'dan bihaber?

Şeytan meyvesi türlerini gökyüzü adasında bilen, Mavi deniz sakinlerinin altın için geldiğini öngörüp, uzman arkeolojist Robin ile aynı hızda çıkarımlar yapabilen. Meyve gücü ile altını birleştirerek uçan bir gemi yapabilen Enel mi Dünya'dan bihaber?
Aynen :) Adam Tanrı zannediyor kendini, denize inmemiş hiç, aşağı inse rezil edecekler haberi yok.

aşağı inse rezil edecekler haberi yok.
Aksini iddia etmedim. Savunduğum kısım Dünya'dan bihaber olmadığıdır. Enel kendini Tanrı zannetmemektedir. Kendisine Tanrı demektedir. Kami-nari. Ondan önceki her Skypiea liderinin kendisini Tanrı diye çağırması gibi bu sıfat Kraldan farksızdır. Söylediğiniz Cobra'nın, Doflamingo'nun kendisini Kral sanmasıyla birdir. Unvan insanlar tarafından kabul gördüğü için Enel Skypiea'nın Tanrı'sıdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık