Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Enel Hakkında Bir Teori

Luffy yenilirken dofa ya da fujiye falan bi yıldırım indirse iyi olurdu :D
Bu arc değil yav bu Arca gitmez. Denizci amirallerin filan sıkıştıracak böyle tayfayı bizimkiler daha yeni savaştan ç8kmış olacak baygın bir halde. 3 amiral tam girerken üçüne birden gökyüzünden hükmü yapistiracak. Çat8rdaya çat8rdaya süzüle süzüle inecek böyle amma olur ha. Sonra kizaru ışık olduğundan bir o kacabilmiş olacak diğerleri bir süre afallayacak. Sonra kizaruyla dehşet bir kapışma. Sonra bizimkiler kaçar oradan filan.

Öf ülen öf. :mincika:

dusau

Bu arc değil yav bu Arca gitmez. Denizci amirallerin filan sıkıştıracak böyle tayfayı bizimkiler daha yeni savaştan ç8kmış olacak baygın bir halde. 3 amiral tam girerken üçüne birden gökyüzünden hükmü yapistiracak. Çat8rdaya çat8rdaya süzüle süzüle inecek böyle amma olur ha. Sonra kizaru ışık olduğundan bir o kacabilmiş olacak diğerleri bir süre afallayacak. Sonra kizaruyla dehşet bir kapışma. Sonra bizimkiler kaçar oradan filan.

Öf ülen öf. :mincika:
naptın 3 amiral diyorsun 2sine tek attırdın :D

Roronoa Zoro

Enel amiral seviyesinde biri değil, olabilir; fakat 2 sene önceki haliyle değil. Ha meyve üstünlüğünden dolayı bir şeyler başarabilir mi amirallere karşı; bilemeyeceğim. Örneğin Aokiji buz, buz elektiriği geçirir tarzı bir mantık üretmezse E. Oda zor. Fakat kendi bölgesinden çıkmamış bir adamın ödülü 500 milyon oluyorsa ve denize açılanın geliştiği kabul edilen bir evrende Enel daha da gelişemez denirse ona da "bi' yürü len" derim.

Enel amiral seviyesinde biri değil, olabilir; fakat 2 sene önceki haliyle değil. Ha meyve üstünlüğünden dolayı bir şeyler başarabilir mi amirallere karşı; bilemeyeceğim. Örneğin Aokiji buz, buz elektiriği geçirir tarzı bir mantık üretmezse E. Oda zor. Fakat kendi bölgesinden çıkmamış bir adamın ödülü 500 milyon oluyorsa ve denize açılanın geliştiği kabul edilen bir evrende Enel daha da gelişemez denirse ona da "bi' yürü len" derim.
Enel çok zeki bir adam. Robinden bile zeki diyebilirim.
Altın Çanı Robinden önce yerini belirlemesi , onun değerli bir şey olduğunu anlaması (altın).
Lastiğin , özelliklerini çözmesi ve dünyanın en güçlü Mantra yeteneği. :T

Kizarunun lazerleri , böylesi bir mantra için sıkıntı olmaz. Diğer Amiraller içinde geçerli (Aokiji - Akaiunu )
Eski Amirallerden gördüğümüze göre , Mantraları çok düşük.
Jozu'dan omuz darbesi yiyenden tut , marcoyu bile farkedemeyene kadar . . .

Enel o yeteneği çözmesi 2 dk sını alır. Ayrıca kalbini çalıştırabilme gibi korkutucu özelliği var.
Ve malum olan nefessiz yaşayabilme özelliği ki bana göre öyle. Gerçekten bakıldığında Tanrısal bir gücü var. :T
Ace gibi bir salak Aokijiyi zorluyorsa , ENEL gibi her türlü olağanüstü olan biri için çok zor bir savaş olmayacaktır.

Roronoa Zoro

Enel çok zeki bir adam. Robinden bile zeki diyebilirim.
Altın Çanı Robinden önce yerini belirlemesi , onun değerli bir şey olduğunu anlaması (altın).
Lastiğin , özelliklerini çözmesi ve dünyanın en güçlü Mantra yeteneği. :T

Kizarunun lazerleri , böylesi bir mantra için sıkıntı olmaz. Diğer Amiraller içinde geçerli (Aokiji - Akaiunu )
Eski Amirallerden gördüğümüze göre , Mantraları çok düşük.
Jozu'dan omuz darbesi yiyenden tut , marcoyu bile farkedemeyene kadar . . .

Enel o yeteneği çözmesi 2 dk sını alır. Ayrıca kalbini çalıştırabilme gibi korkutucu özelliği var.
Ve malum olan nefessiz yaşayabilme özelliği ki bana göre öyle. Gerçekten bakıldığında Tanrısal bir gücü var. :T
Ace gibi bir salak Aokijiyi zorluyorsa , ENEL gibi her türlü olağanüstü olan biri için çok zor bir savaş olmayacaktır.
Sen ciddi misin? :D
Gördüğümüz kadarıyla B. Haki'den haberi yoktu Enel'in, Aokiji'ye dokunabileceğini sanmıyorum. Ya da herhangi bi' amirale(eski amiral tayfasından bahsediyorum)
Bir de Marineford'da hatalar yaptığını kabul eden E. Oda var. Çok şaibeli yaklaşmak gerekiyor.
Ha şöyle bi' durum da var, onlar da Enel'e kolay kolay dokunamaz, daha doğrusu şöyle diyeyim, artık dokunulabildiğini farkeden Enel'e dokunabilecek adam sayısı 7-8'i geçmez One Piece'te. Bu kadar da net konuşuyorum.

Sen ciddi misin? :D
Gördüğümüz kadarıyla B. Haki'den haberi yoktu Enel'in, Aokiji'ye dokunabileceğini sanmıyorum. Ya da herhangi bi' amirale(eski amiral tayfasından bahsediyorum)
Bir de Marineford'da hatalar yaptığını kabul eden E. Oda var. Çok şaibeli yaklaşmak gerekiyor.
Ha şöyle bi' durum da var, onlar da Enel'e kolay kolay dokunamaz, daha doğrusu şöyle diyeyim, artık dokunulabildiğini farkeden Enel'e dokunabilecek adam sayısı 7-8'i geçmez One Piece'te. Bu kadar da net konuşuyorum.
Şunu demek istedim . Ace gibi bir mal Aokijiyi meyvesi ile zorlayabiliyorsa , Yıldırım neden zorlamasın ?
Yıldırımın , Amiral meyvelerinden düşük görmüyorum. :T
Magmanın , Işığın veya Buzun Yıldırıma üstünlük sağlayabileceğini düşünmüyorum.
Üstüne , Yıldırımın Buz üzerinde üstünlüğü olacağını belirtmek istedim.

Yani bir Amiral'e kolay kolay yem olmayacaktır. Kizarunun lazerlerinden Mantrası sayesinde rahat kurtulabilir (Mantra + Hızı)
Dondurulabileceğini'de sanmam. Ki Yıldırım büyük olasılıkla Buzdan üstün olabilir. :T

Edit ; Smoker vs Ace gibi bir durumla karşılaşabilirler. Enel en kötü ihtimal kaçar ve alternatif arar.
Ki , adam Mantra yeteneğini meyvesi ile birleştirip geliştirmek için uğraşan biri , kendisi gibi bir logia gördüğünde " bu kişiye nasıl vurabilirim ? " düşüncelerine dalıp Hakiye çok rahat odaklanabilecek biri :T
Tabi bunlar çok ağır kişisel düşünceler

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık