Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Yararlı Hasır Şapka

En Faydalı Hasır Şapka?

• Kullanılan toplam oy
    122
Konu umarım daha önce açılmamıştır.

Sanji önde gittiği için en sevdiğim konum oldu şimdiden. xd

Jinbe için ben Luffy ile ilk karşılaştıkları anı baz alma niyetindeyim. Yani taa Impel Down. Çünkü o zamanlar olmasa Jinbe tayfaya gelmeyecekti. Zoro Sanji yokken yanında durdu onun. Ivankov ve Croco gibi isimler de durdu tabii. Ama Jinbe istediği için gitti. Ben denizcilerle hesaplaşayım ya da beni kurtarın diyerek değil. Luffy'nin takdir edip hayran olduğu özellikleri yüzünden ittifak oldular. Buggy Croco ve Ivankov'un ise amacı başkaydı.

Üye silindi 1004

Arc'dan arka değişiyor. Mesela seriyi hiç izlememiş birisi olsan ve WCI ilk izlediğin arc olsa. Brook fanı olursun.

Konu umarım daha önce açılmamıştır.

Sanji önde gittiği için en sevdiğim konum oldu şimdiden. xd

Jinbe için ben Luffy ile ilk karşılaştıkları anı baz alma niyetindeyim. Yani taa Impel Down. Çünkü o zamanlar olmasa Jinbe tayfaya gelmeyecekti. Zoro Sanji yokken yanında durdu onun. Ivankov ve Croco gibi isimler de durdu tabii. Ama Jinbe istediği için gitti. Ben denizcilerle hesaplaşayım ya da beni kurtarın diyerek değil. Luffy'nin takdir edip hayran olduğu özellikleri yüzünden ittifak oldular. Buggy Croco ve Ivankov'un ise amacı başkaydı.
Olm adam luffy'nin impel down dan kaçmasından tut magma yumruğu yemesine kadar birçok kez hayatını kurtardı. BAA da kan vermesi, onu hapisten kurtarması vs vs örnek çok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık