Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Yararlı Hasır Şapka

En Faydalı Hasır Şapka?

• Kullanılan toplam oy
    122
İyi günler.

Sizce Hasır Şapka tayfasının en yararlı üyesi hangisidir? Ya da hepsi mi öyle?

Yararlıdan kastettiğimi açayım. En güçlüyü yenen ya da en çok dövüşen ya da tayfadaki görevinde (Aşçılık, rotacılık,, marangozluk vs) en iyi olan değil. Bunlardan bazıları önemli birer faktör olabilir tabii (En güçlüyü yenme kısmı hariç). Ama hiçbiri tek başına yeterli değil.

Sizden faaliyet odaklı bakmanızı rica ediyorum.

Güç önemli değil çünkü en güçlüler belli. Süre de önemli değil bir karakter ne zaman tayfaya girdiyse o zamandan itibaren ne yapmıştır? Oranlamak gerek yani. Gözüktüğü süre/ yaptığı iş oranı asıl önemli.

Tayfadaki hangi görev daha işe yarar da demiyorum. Brook gibi kayda değer fayda sağlamış birisi müzisyen olduğundan boşa çıkıyor bu halde.

Burada Jinbe'yi nasıl değerlendirmeliyiz size kalmış. Ama ben ankete katacağım.

Tayfayı tanıtmak isterim ama inanın sizin bilmeyeceğiniz ne diyebilirim bilmiyorum.Ya da konuya açıklık getirecek şekilde ne yazarım keza onu da.

Tayfa bildiğimiz tayfa işte. Yaptıklarıysa 995 bölümden oluşuyor. Hasır Şapkaların zirveye yolculuğunda kendi gücü ve konumuna göre işleri en kolaylaştırıcı üyesi hangisi olmuştur?

Anket seçenek sayısını üç yapacağımm üçten de fazlası herhalde herkes faydalı demektir. xd

Luffy, Zoro ve Sanji ana dövüş güçlerinden. Bunların içinde ekstra bir yeteneği olan sadece Sanji.

Sanji kilit oyuncu olarak gerekince tayfanın güçsüz üyelerin yardımına da koşuyor, güçlü bir rakiple de karşılaşıyor.

Sonra Luffy'dir çünkü o kadar müttefiği toplayan o. Güya Zoro toplayacaktı Wano'da ama Luffy topladı yine.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık