Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Yararlı Hasır Şapka

En Faydalı Hasır Şapka?

• Kullanılan toplam oy
    122
Son bir kaç yıla az ama öz hamleleriyle damga vuran Brook-reis olsa da genel olarak tabii ki Sanji.

Hiç bir iş yapmayıp arada bir tuttuğu nöbetlerde de horul horul uyuyana oy veren arkadaşlara da saygılarımı sunuyorum :gamyon:

Gerçi arada sırada Sanji'ye yardım ediyor hakkını yemeyelim. Tembel kızlarımız gibi değil. Aferim Zoro-kun

Zoro'ya dövüşmekten başka bir işe yaramıyor demek çok yanlış bir düşünce arkadaşlar. Adam tayfanın direği gibi, En kritik anlarda duygularıyla değil mantığıyla doğru kararları veren tek adam. Bir çok yerde gördük bunu. Bir tayfa için en önemli şeylerden biridir bu. Luffy'nin kaptanlık saygınlığını bile Zoro koruyor resmen. Bunun en büyük örneği de Usopp olayıdır. Kimse sorumluluk alıp ağzını açmazken, Usopp'u çok sevdiği halde gerekeni söylemiştir. Yani tayfanın en işe yarar kişilerinden biri Zoro dur aslında...

Sanji, Nami, Chopper, Franky dışında faydalı olan var mı? Usopp garibim her işe koşturuyor falan ama eşek değilsen o kadarını da yapman lazım zaten :/

Luffy sayılmaz zaten kaptan kontenjanında.
Ama onun dışında chopper kaidoya 1v1 girene kadar Brook reis en yararlı hasır şapka konumunu koruyacaktır. Vay efendim kılıçmış,pusulaymış yemekmiş geçin bu işleri.
Yürek desen var, mizah desen var, sadakat desen var, saygı desen var, güç desen var, benzersizlik desen var, sanat desen var, zeka desen var, susanno desen o bile var... Var da var.

Ulan kimse de Luffy'nin Hasır Şapkası yazmamış konuya :(

Eğer tayfa üyelerini karşılaştırıyorsak:
Luffy sayılmaz zaten kaptan kontenjanında.
Ama onun dışında chopper kaidoya 1v1 girene kadar Brook reis en yararlı hasır şapka konumunu koruyacaktır. Vay efendim kılıçmış,pusulaymış yemekmiş geçin bu işleri.
Yürek desen var, mizah desen var, sadakat desen var, saygı desen var, güç desen var, benzersizlik desen var, sanat desen var, zeka desen var, susanno desen o bile var... Var da var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık