Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Yararlı Hasır Şapka

En Faydalı Hasır Şapka?

• Kullanılan toplam oy
    122
Luffy kaptan olduğu için değerlendirmeye almıyorum.

1. Nami: Olmasaydı tayfa buraya kadar gelemezdi. Ama zaten işi de bu, yapsın bir zahmet. O yüzden geçiyorum. Başka da bir işlevi yok zaten.
2. Robin: Şu ana kadar bir yararı olmadı, vakti geldiğinde olacak. Zaten o sebeple girdi tayfaya. Bunu da geçiyorum.
3. Usopp: Franky gelene kadar yararlıydı, kendinden beklenmeyen şeyleri yapıyordu. Şu an tam bir vasıfsız ama bir süre sonra farklı şekilde görebiliriz kendisini. Sogeking reis.
4. Chopper: Luffy daha iyi doktorluk yapar. Asıl işini bile yapamıyorken, yararlı olmasını beklemek komik.
5. Brook: Kısmen yararlı denebilir. Müzisyen olarak girdi tayfaya ama bir çok yerde tayfayı ipten aldığı durumlar oldu.
6. Jinbe: En büyük yararı ölerek yapar tayfaya.
7. Zoro: Tek işi dövüşmek olan bir adam. Savaş durumunda karşı taraftan bir kişiyi kestirir gözüne ve savaşır. Onun dışında bir işe yaradığını görmedik.
8. Franky: Asıl işi marangozluk olsa da tayfanın önemli bir savaş gücünü oluşturuyor. Iq'su en yüksek hasır şapka olabilir.
9. Sanji: Asıl işi aşçılık ve belki de bu dünyada en iyisi bile olabilir. Sadece bu göreviyle bile tayfanın açlıktan ölmemesini sağlıyorken bir de ekstradan tayfanın en önemli savaş güçlerinden biri. Bir sorun olursa vasıfsızlar "Sanji kurtar bizi" derler yanlarında biter. Hapse düşerler sanji kurtarır. Kapana kısılırlar, sanji yolu açar. Futboldaki karşılığı Fernando Muslera'dır.

Sanji > Franky > Brook > Usopp > Zoro > Robin > Jinbe > Nami > Chopper

Burada Sanji 1. oluyor Nami vs Sanji'de neden Nami önde kozmozu bozdunuz lan . Şaka maka dediğim gibi bi ankette Sanji varsa zorocular tersini seçiyor böylece kantılanmıış oldu bu oylamayla

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık