Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Troll One Piece Karakteri

Usopp, Brook, Kizaru, Buggy başı çeker benim için. Çakma Robin'i iyi yakalamışsın, kesinlikle iddialıydı o da. Ve tabii ki efsane Crocus'u unutmamak gerek. Caesar son zamanlarda parlıyor bu konuda.

Usopp, Brook, Kizaru, Buggy başı çeker benim için. Çakma Robin'i iyi yakalamışsın, kesinlikle iddialıydı o da. Ve tabii ki efsane Crocus'u unutmamak gerek. Caesar son zamanlarda parlıyor bu konuda.
Şu yazdıklarının hepsi seriye @Shakky 'den daha fazla katkı vermiş karakterler..;) sen beğenmediklerini yazmışsın sanki:p

"Hasır şapka fanıyım"'dan başka bişey duyamadık, zatıalinizden..: )

Şu yazdıklarının hepsi seriye @Shakky 'den daha fazla katkı vermiş karakterler..;) sen beğenmediklerini yazmışsın sanki:p

"Hasır şapka fanıyım"'dan başka bişey duyamadık, zatıalinizden..: )
Shakky olmasa Rayleigh adayı akıl edemezdi, Luffy'e planı yaptıramazdı, Luffy 2y ara vermez ve eğitim göremezdi, sonuç; bizimkiler hala pasifistayla uğraşırdı, konu kilit :p Shakky'nin verdiği katkıyı kimse vermedi :good:

Brook la tartışmasız. Carmel ananın fotosunu kırması yeter ölü espirisine her seferinde gülüyorum. Serinin Kemal Sunalı benim için ses aktörüde çok iyi.

Shakky olmasa Rayleigh adayı akıl edemezdi, Luffy'e planı yaptıramazdı, Luffy 2y ara vermez ve eğitim göremezdi, sonuç; bizimkiler hala pasifistayla uğraşırdı, konu kilit :p Shakky'nin verdiği katkıyı kimse vermedi :good:
Burdan yola çıkarsak; Luffy @Shakky sayesinde Kralı olacak; he:cool: Gönüller'in kraliçesi de Shakky o zaman:p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık