Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
Aylak Adam-Yusuf Atılgan
Kitabın sonu beni şaşırttı. Hatta üzdü. Sonrasında, böyle bir kitaba da ancak böyle bir sonun yakışacağına karar verdim..

Tesadüfün böylesi. :eek:

Ben de en son onu okudum şimdi de Anayurt Otelini okuyacağım.

Beğendim. Tek sıkıntı bazen kişileri karıştırmam oldu. Bir abazanın öyküsü. :/
Abaza olduğunu düşünmüyorum adamın. Karşısındakinin en ufak bir hareketinden bile iğrenip karşısındakinden soğuyabilen biri sonuçta. Öyle kitapta gördüğü her kıza da yürümüyor. Adam için teyze fetişisti sorumsuz bir alkolik demek daha doğru. :D

Abaza olduğunu düşünmüyorum adamın. Karşısındakinin en ufak bir hareketinden bile iğrenip karşısındakinden soğuyabilen biri sonuçta. Öyle kitapta gördüğü her kıza da yürümüyor. Adam için teyze fetişisti sorumsuz bir alkolik demek daha doğru. :D
Bacak fetişisti. :D Abazan demem trolldü zaten de adam aykırı olacağım diye biraz kasmış birisi. Güler'in eşim ve çocuklarım olsun yeter hayalini küçümsedi ama kendisi aynı olayları farklı kadınlarla yaşamaktan başka ne yaptı ki?

O kadın otobüse binmeseydi ve tanışsalardı da eminim aynı şeyleri yaşayacaktı onunla da. Bu yüzden bence yazar iyi bir yerde, tam ayarında bitirmiş hikayeyi.

Bacak fetişisti. :D Abazan demem trolldü zaten de adam aykırı olacağım diye biraz kasmış birisi. Güler'in eşim ve çocuklarım olsun yeter hayalini küçümsedi ama kendisi aynı olayları farklı kadınlarla yaşamaktan başka ne yaptı ki?

O kadın otobüse binmeseydi ve tanışsalardı da eminim aynı şeyleri yaşayacaktı onunla da. Bu yüzden bence yazar iyi bir yerde, tam ayarında bitirmiş hikayeyi.
Güler de tam bir kezbandı ya neyse. :D Adamın sürekli parayla işi olmadığını söylemesi ama tüm sorunlarını parayla çözmeye çalışması da ilginç bir ironiydi.

Dün Aylak adama başlayıp bitirdim. Gece de puslu kıtalar atlasına başlayıp yarın bitirmeyi düşünüyorum bakalım. Her haftasonu iki kitap bitirsek aslında ne güzel olur ama sınavlar başlayınca kalıyor hep. Her gün belli bir sayfa okuyup bırakma olayı da hiç bana göre değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık