Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Yayıncılar

Favorileriniz?

• Kullanılan toplam oy
    68
Yakup Tv'nin listede olmamasını konuyu açan şahsın toyluğuna veriyorum. Vedat Milor gibi damak tadı olmayan çakma gurmelerle kıyaslandığında kendisi çölde açan bir çiçek gibidir, Türk gastronomisinin son umududur. Eğer bu adamı ve öğretilerini dinlersek Türk mutfağının dünyanın tepesine çıkması işten bile değil. Yakup TV bir dünya markasıdır.

konuyu rahmetli king açmış. öncelikle bir dakikalık saygı duruşunda bulunuyorum🙏🙏

can sungur'un yatay bakış ve gg isimli iki içeriğinin düzenli izleyicisiyim. cs aracılığıyla panda'dan haberdar oldum ve yayınlarını takip ettim bir dönem ama kafa açtığını düşünüp bıraktım izlemeyi.

2017 ya da 2018'de, ''bu adamı 30 bin kişi neden izliyor?'' diye merak edip jahrein ve elraenn'in yayınlarını da izlemiştim. anladım sonra neden izlediklerini, bıraktım.

Neden izliyorlarmış ?
elraenn şu an güncel olarak neler yapıyor bilmediğimden 5 sene önce gözlemlediğim elraenn analizim bu: mahalle abisi gibi takılıp yol yordam gösteriyordu millete. tavsiyeler verip anılar anlatıyordu. seviyordu insanlar.

jahrein ise birtakım konularda ahkam kesiyor ve sağa sola salça oluyordu. drama ekmektir mottosuyla hareket eden toksik bir insandı. kargaşa eksik olmuyordu onun olduğu yerde.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık