Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Tekken Karakterleri

En Sevdiğiniz Tekken Karakterleri:

• Kullanılan toplam oy
    65
Bu müthişti ya. Sayesinde yumruk atmayı sevmiştim. Müthiş ivme kazandırıyor kendine o alta egilisleri ile.
Tekken teknik anlamda gelmiş geçmiş en iyi dövüş oyunu serisi gerçekten. MK dövüş oyunlarını çok başka bir boyuta taşıdı son iki oyunuyla ama ne SF ne de MK Tekken kadar kompleks değil. En azından oynayıp, izlediğim kadarıyla öyle görünüyor.

Tekken teknik anlamda gelmiş geçmiş en iyi dövüş oyunu serisi gerçekten. MK dövüş oyunlarını çok başka bir boyuta taşıdı son iki oyunuyla ama ne SF ne de MK Tekken kadar kompleks değil. En azından oynayıp, izlediğim kadarıyla öyle görünüyor.
O kadar hakim değilim ama MK da iyidir. Aralarında en zayıf kalmışı SF olabilir. Aslında her üç serinin de karakterleri çok zengin ben seviyorum çoğunu. Güzel konu çıkar buradan.:D

Yoshimitsu reisten başkası haram bana. Bağdas kurup döndüğü tekniğini çok troll buluyordum severim reisi.

Son düzenleme:
Tekken 3 kendi zamanına göre devrimdir, Heihachi'nin kafasına yediği tekmeyi tutup elemanı tepiklemesi hiç aklımdan çıkmaz mesela yada Jin'in kendisine kafa atana kafa atması xD Tekmeleri, yumrukları cantırlamak :utan:

Jin Kazama -Lei Wulong ile az kapışmadık kuzenimle.:) Ben genelde bu iki karakteri alıyordum o kadın karakterlerin hastasıydı :D Ling Xiaoyu ile oynamayı tercih ediyordu genelde. Ahh bee çok güzel oyundu. Küçüktüm ve sıranın bana gelmesini beklemek çok zordu :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık