Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Serinin, En Sevmediğiniz Yönü?

Naruto:
Naruto ile Sasuke'nin arasındaki basit problemin çözülmesinin 500 bölüm sürmesi. Sakura denen saçma yaratık. Naruto tüm ana karakterlerini sevmediğim tek seri sanırım.
Dostum basit problemden kastını biraz açar mısın? Çünkü Naruto ve Sasuke'nin kişisel probleminden çok Itachi'nin yaptığı katliam, Orochimaru ve Tobi gibi ağır başların oyunları Sasuke'yi yıllarca alıkoydu ve psikolojisini alt üst etti. Yani Naruto ve Sasuke'nin problemlik bir şeyi yok Sasuke'nin dönüş sürecinde.

MHA - Gereksizlik abidesi yürüyen basur kacchan (malın adını unuttum) ve buna tapan ana karakterimiz. Ana karakterin gücünün ve potansiyelinin ciddiyetine bir türlü varamayan gereksiz kahraman topluluğu. Hala daha ana hikayeye temel oluşturabilecek ve seriyi yıllarca götürebilecek ciddiyette bir düşmanın veya oluşumun olmaması. Olanlar bence yetersiz.

Gantz - Komple son arcı ve o arcta yaşanan her şey. Onun haricinde tapılası bir seridir herkese tavsiye ederim.
Gantz'ın başlarını sevsem de, son arc'a kadar zor dayandım. Son arc'da da bıraktım zaten.

Bakugo salağı hakkında görüşlerine katılıyorum. Bu kadar kötü bir "Rival" karakter olamaz.

Slam Dunk

Kainan kadrosunun sadece Maki etrafında çok güçlü olması. Jin iyi bi oyuncu olsa da takımı sürükleyecek biri değil, nokta şutör olarak oynuyor sonuçta. Kiyota zaten Rukawa ve Sendoh'a yaklaşamaz. Pota altı da diğer takımlara üstünlük sağlayacak durumda değil. 17 yıl üst üste bölge şampiyonu, Japonya ikincisi takımın kadrosu çok daha üst seviye olmalıydı.

One Piece
Sık sık ara vermesi.
Bazı arcların gereksiz uzaması derdim eskiden ama şimdi demiyorum.Olsa olsa her arcta bir kaç bölüm
Erkek adamsın gibi vb. saçma cümleler
Bu animenin en çok sevdiğim yönü konu bütünlüğü
Naruto
Her şeyi sonradan soya sopa kader vb. bağlaması
İlk bölümlerin duygusallığı ve müziklerini çok severim ama
Code Geass
Baş karakterlerin yaşının küçük olması.İzlediklerim arasında en sevdiğim finale sahip anime.

Naruto - finalin çok hızlı gelip sonlanması. Bildiğin naruto power up aldıktan sonra finale doğru yol alındı. Nedense naruto güçlendikten sonra Konoha çöp seviyede oldu.

Bleach - kurosakinin dengesiz ve sürekli değişen güç seviyesi bıktırdı. Şu kılıçlarına ve giysilerine gelirsek sürekli değişkenlik göstermeside ayrı bir saçmalıktı. En rahatsız eden yeri ise manganin animeye çevrilmeyecegini öğrenmemdi. Gitti Yhwach kurosaki dövüşü.

One piece - Namiyle alakalı her şey

Tokyo ghoul - ana karakterin aslında kırkayak benzeri bir böceğe dönüşmesi ama ejderha diye bahsedilmesi.

Shingeki no Kyojin,

Fanları, büyük bir kısmı kanser kişilerden oluşuyor ve bunun en büyük sebeplerinden biri de malum bir karakter. Fanları bu kanser kitleden arındırılsa çok daha iyi olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık